Spoločnosť Apple by už čoskoro mala vydať novú aktualizáciu pre Apple Watch, ktorá poteší hlavne majiteľov modelu Series 6. Pripravovaný update watchOS 9.4 sa práve nachádza v štádiu beta testovania, no už čoskoro bude dostupný aj pre širokú verejnosť. Odomkne proces rekalibrácie batérie pre 44mm model hodiniek Apple Watch Series 6.

Po aktualizácii na watchOS 9.4 budú hodinky Apple Watch Series 6 vo veľkosti 44 mm po procese rekalibrácie schopné presnejšie odhadnúť maximálnu kapacitu batérie. Touto verziou však jablková firma rozhodne nekončí.

Apple Watch Series 7 a výdrž batérie
Zdroj: SvetApple

Apple v nedávnej minulosti rekalibrovalo batérie modelov Apple Watch Series 4 a Series 5 v rámci aktualizácie watchOS 9. Dá sa preto očakávať, že s pribúdajúcimi aktualizáciami môžeme očakávať rozšírenie tejto vychytávky aj na ostatné staršie modely hodiniek.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI REKLAMA
REKLAMA

Rekalibrácia batérie sa v minulosti uskutočnila aj v prípade niektorých modelov iPhonov vrátane iPhonu 11. Táto schopnosť dokáže zlepšiť nepresné odhady stavu batérie, ktoré môžu niektorí používatelia pozorovať. Apple zatiaľ nepotvrdilo, na ktoré ďalšie verzie zariadení sa budú pripravované aktualizácie vzťahovať. O prípadných špecifikáciách Vás samozrejme budeme informovať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Popcorn Time prichádza na iPhone bez nutnosti mať jailbreak
Môže ťa zaujímať
- Reklama -