Jablkový gigant už o niekoľko mesiacov prvýkrát predstaví aktualizácie pre všetky svoje systémy, medzi ktorými nebude chýbať ani watchOS 10. Podľa Marka Gurmana z agentúry Bloomberg by mal nový update pre Apple Watch priniesť významné zmeny v používateľskom rozhraní.

Zatiaľ čo od novej série modelov Apple Watch sa na jeseň čakajú len malé zmeny, v prípade softvérovej aktualizácie by to však mala byť iná pesnička.

Nový watchOS 10 sa postará o väčšie prestavanie užívateľského interface-u a pridania nových funkcií. Podrobnosti zatiaľ chýbajú, no s blížiacim sa dátumom odhalenia budú určite pribúdať.

Spoločnosť Apple oznámi watchOS 10 spolu s ostatnými aktualizáciami na konferencii WWDC 2023, ktorá je naplánovaná na 5. až 9. júna.

Na očakávanej vývojárskej konferencii by malo Apple predstaviť aj iOS 17, iPadOS 17, macOS 14 a tvOS 17. Okrem iného by sme mohli vidieť aj niekoľko nových zariadení.

Aktualizácia watchOS 10
Zdroj: MacRumors

Najočakávanejšou novinkou, ktorá bola pôvodne naplánovaná na WWDC mala byť prvá Apple náhlavná súprava pre virtuálnu a zmiešanú realitu.

Podľa posledných informácií sa však jej príchod pravdepodobne oneskorí, nakoľko firma preplánovala masovú výrobu.

Okrem VR/AR Headsetu by sme mali vidieť aj novú generáciu MacBooku Air, ktorý sa prvýkrát predstaví s 15″ uhlopriečkou alebo upgradovaný Mac Pro s čipom Apple Silicon. Na ktorú z očakávaných noviniek sa tešíte vy? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Prečítajte si tiež  Poznáme dátum konania WWDC 2023. Apple na nej predstaví iOS 17 a prvý VR Headset

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -