Spoločnosť Meta čelila v uplynulých mesiacoch celej sérii problémov, ktoré sa týkali jej sociálnych sietí. Prakticky každý mesiac sa stretneme s výpadkom alebo chybami služieb, ktoré ľuďom komplikujú ich používanie.

Približne o tretej hodine poobede začali na downdetector pribúdať sťažnosti od Slovákov, ktorým nefungovala chatovacia aplikácia. Najčastejšie sa sťažovali na nemožnosť prijímať a odosielať správy, pričom my v redakcii sme zaznamenali, že niektoré správy prichádzali s viac-minútovým omeškaním.

Prečítajte si tiež  Svoj MacBook Pro M1 som oblial kávou. Čo sa presne pokazilo, kto ho opravil a ako som ušetril stovky eur?

V súčasnosti sa dokonca časť nášho tímu nenachádza ani na Slovensku ale v ďalekom zahraničí, kde nám problémy s Messengerom výrazne komplikujú komunikáciu s našimi známymi a rodinou.

Pokiaľ ste teda verní aplikácií od spoločnosti Meta a v súčasnosti vám nefunguje, odporúčame vám vyhľadať si alternatívu (Telegram, Viber atď). Ak sa rozhodnete komunikovať cez WhatsApp alebo Instagram, nezabúdajte, že aj tieto apky vlastní Meta. To znamená, že tu takisto hrozí potencionálne riziko výpadkov.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.