Voyo je streamovacia služba prevádzkovaná skupinou Markíza. Na slovenskom trhu pôsobí od augusta 2011, v novembri 2020 prešlo Voyo kompletným vizuálnym aj obsahovým reštartom, odkedy zaznamenáva výrazný nárast počtu predplatiteľov.

Voyo je chrbtovou kosťou digitálnej transformácie CME na všetkých trhoch, kde pôsobí. Neustále prináša nové vylepšenia a funkcionality, pričom každý rok plánuje uviesť viac než desiatku premiérových exkluzívnych Voyo Originálov najrôznejších žánrov a ďalší prémiový obsah.

„Sme nadšení, že počet predplatiteľov Voyo na Slovensku a v Česku už atakuje hranicu 400 000, čo je výrazne lepší výsledok, než sme v tejto fáze rozvoja služby sami predikovali. Voyo patrí medzi naše kľúčové priority, výrazne investujeme do obsahu a personálne posilňujeme náš tím, aby sme zákazníkom prinášali čoraz kvalitnejší produkt. Máme pred sebou ešte dlhú cestu, rozhodne sme však vykročili správnym smerom,“ dodal Daniel Grunt, Chief Digital Officer nadnárodnej mediálnej skupiny CME, ktorej súčasťou je aj Markíza.

Telekom prináša Voyo štart

VOYOTelekom v spolupráci so skupinou Markíza prinesú na trh novú službu Voyo štart. Exkluzívny prístup k nej získajú zákazníci Magio TV každej platformy (IPTV, satelit, Go) a prinesie im ďalší benefit.

S Voyo štart má zákazník Magio TV možnosť prvých 14 dní od aktivácie služby sledovať neobmedzený počet videí a zoznámiť sa tak so širokou ponukou služby Voyo.

Potom zákazník automaticky získava možnosť sledovať päť videí z vybraného obsahu opakovane každých 30 dní. Ďalší krok na získanie benefitu už nie je potrebný a využíva ho v rámci pôvodnej ceny za službu Magio TV.

Pokiaľ má zákazník Telekomu záujem prejsť na plnú verziu Voyo a mať prístup k celej knižnici vrátane prémiového Voyo obsahu, športu a živého TV vysielania, môže si ju aktivovať a sledovať všetok obsah naplno.

Službu Voyo v plnej verzii môže potom kedykoľvek vrátiť naspäť do verzie Voyo štart na stránke voyo.sk, cez Telekom aplikáciu alebo prostredníctvom predajných kanálov Telekomu. Zmena prebehne ku koncu aktuálneho 30-dňového obdobia.

Voyo štart bude k dispozícii od 19. októbra 2022. Telekom bude túto službu zákazníkom aktivovať vo vlnách a postupne osloví zákazníkov s ponukou aktivácie Voyo štart na všetkých platformách: Magio Go, Magio Sat a Magio IPTV. Ak má zákazník záujem o službu skôr, môže si ju objednať na webe (https://www.telekom.sk/televizia/voyo), na predajni či infolinke.

Výhodou Voyo štart bude aj integrácia služby do Magio Go. Priamo zo známeho prostredia môžu zákazníci Magio TV prejsť do Voyo a hľadať si obľúbený obsah. Plynule sa potom môže vrátiť do rozhrania Magio Go.

Prečítajte si tiež  Na iPhony už čoskoro dorazí úspešná hororová hra Alien: Isolation

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner - instagram://user?username=svetapplesk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -