Spoločnosť Apple sa pred malou chvíľou postarala o vydanie nových aktualizácií, medzi ktorými nechýbal ani update pre jablkové počítače. Nový softvér macOS Sonoma 14.3 prináša niekoľko nových funkcií a opráv systému.

V rámci novej aktualizácie sme sa dočkali vychytávky, ktorú Apple sľuboval ešte počas minulého roka. Zmeny v dátume vydania však spôsobili, že novinka v podobe kolaboratívnych playlistov dorazila do jablkového ekosystému až teraz.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Čo prináša aktualizácia macOS Sonoma 14.3? 

  • Spolupráca na playlistoch v Apple Music vám umožňuje pozývať do playlistov priateľov, aby mohli spolu s vami pridávať a odstraňovať skladby či meniť ich poradie.

• Na ľubovoľnú skladbu v spoločnom playliste v Apple Music môžete pridať reakciu vo forme emoji.

• V časti AppleCare a záruka v Nastaveniach sa zobrazia informácie o záručnom krytí všetkých zariadení prihlásených pod vaším Apple ID.

macOS Sonoma
Zdroj: Apple

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Detailné informácie o bezpečnostnom obsahu tejto aktualizácie nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Apple.

Prečítajte si tiež  Apple nám čoskoro predstaví tieto 3 produkty. Máme sa na čo tešiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -