V posledných rokoch sme sa v prípade vizuálnej stránky jablkových smartfónov dočkali len veľmi malých zmien. Túto skutočnosť sa spoločnosť Apple chystá napraviť. Okrem niekoľkých dôležitých dizajnových prvkov, ktoré pribudnú v celom modelovom rade iPhone 15 sa dočkáme aj uvedenia nových farebných prevedení.

Hoci oficiálne nie je potvrdené zatiaľ nič, portál MacRumors sa dostal ku zaujímavým zisteniam, o ktoré sa podelil so svojimi fanúšikmi v novom príspevku. Podľa týchto informácií bude mať prémiový model iPhone 15 Pro jedinečnú tmavomodrú farbu so sivým odtieňom a titánovým rámom.

Zákazníci sa môžu tešiť na brúsenú povrchovú úpravu, ktorá je odlišná od ocele, ktorú zavádzala spoločnosť Apple v minulých rokoch. Mala by pôsobiť viac matným dojmom.

iPhone 15 Pro sa predstaví v nových farbách

Ako ste si možno stihli všimnúť na nižšie uvedených obrázkoch, táto farba je podobná modrej, ktorú Apple použilo pri modeloch iPhone 12 Pro. Odtieň je však o niečo viac sivý, čoho dôvodom môže byť práve použitie titánu.

iPhone 15 pro koncept
Zdroj: MacRumors
iPhone 15 pro koncept
Zdroj: MacRumors

Je veľmi nepravdepodobné, že by sa spoločnosť Apple pri predstavení iPhonu 15 Pro rozhodla pre viac ako štyri farebné variácie. Okrem tohto odtieňa by sa tak mal predstaviť v striebornej, vesmírne sivej a dokonca aj v bordovej farbe.

iPhone 15 Pro v bordovej farbe
Zdroj: 9to5mac

Pokiaľ ide o štandardné modely iPhonu 15, tie sa budú farebnou škálou odlišovať od svojich prémiových kolegov opäť výrazne. iPhone 15 a iPhone 15 Plus dostane určite ružový, modrý a zelený odtieň.

Celkový počet farebných variácií však bude istý až pri predstavení celého modelového radu, ktoré je naplánované štandardne na jeseň tohto roku. Akú farbu by ste uvítali vy? Podeľte sa s nami o názory v sekcii komentárov pod článkom.

Pokiaľ vás zaujímajú ďalšie novinky týkajúce sa modelového radu iPhone 15, určite si nenechajte ujsť náš tematický článok, v ktorom sme zhrnuli všetky dôležité informácie.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 dostane ešte väčšu batériu. Poznáme presnú kapacitu pre všetky verzie v mAh

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here