Zaužívané jablkové systémy nie sú jedinou kategóriou softvéru, ktorá sa dočkala v tomto ťýždni aktualizácie. Apple dnes vydal pre svoju novú náhlavnú súpravu Apple Vision Pro systém visionOS 1.0.1, ktorý je určený hlavne pre vývojárov. Apple sa aj touto formou pripravuje na uvedenie predaja headsetu, ktorý spustí už 2. februára.

Keďže Apple nezverejnil poznámky k vydaniu aktualizácie, nie je známe čo je v novej verzii nové. Číslo verzie však naznačuje, že ide pravdepodobne o menšiu aktualizáciu s opravami chýb. Systém sa totiž ešte stále iba vylaďuje.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Update visionOS 1.0.1 bude dostupný hneď po začiatku predaja

Analytik Mark Gurman z agentúry Bloomberg tvrdí, že spoločnosť Apple začala po zasadnutí 23. januára posielať recenzné jednotky Vision Pro vybraným pracovníkom médií.

Systém visionOS 1.0.1 by mal byť na súprave k dispozícii ako okamžitá aktualizácia po vybalení z krabice.

Apple Vision Pro displeje macOS
Zdroj: Apple

Ak sa prvé jednotky Vision Pro budú dodávať s nainštalovaným systémom visionOS 1.0, jednalo by sa o ostrú aktualizáciu pre všetkých používateľov, ktorí si zariadenie kúpili.

V najbližších týždňoch by sme sa mali dočkať ďalších doplnkových updatov, ktoré budú orpavovať objavené chyby systému. Apple pravdepodobne predstaví rozsiahlejšiu aktualizáciu visionOS 2.0 s novými funkciami na konferencii WWDC 2024 v júni.

Prečítajte si tiež  Prvý pohľad na aplikácie Apple Vision Pro: Majitelia ich nájdu na headsete hneď 15

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -