Spoločnosť Apple sa postarala o vydanie novej firmvérovej aktualizácie pre svoje slúchadlá. Tentokrát sa na rad dostali staršie modely v podobe AirPods Pro 1. generácie a základné AirPods 2. generácie. Tento krok je dôkaz toho, že gigant z Cupertina myslí aj na tých, ktorí nevlastnia výhradne najnovšie bezdrôtové slúchadlá s logom nahryznutého jablka.

Ako aktualizovať firmvér pre slúchadlá AirPods? 

Pokiaľ vás zaujíma, ako sa firmware do slúchadiel AirPods inštaluje, odpoveď je jednoduchá – deje sa to automaticky. Tento proces nevyvoláte žiadnym manuálnym spôsobom, čo je možno aj tak trochu škoda. Jedine čo môžete urobiť je, že mu trochu pomôžete. Urobíte to tak, že svoje bezdrôtové slúchadlá pripojíte k iPhonu.

Stačí ich teda používať a po niekoľkých dňoch sa samé od seba aktualizujú. Pomôcť môže tiež to, keď ich v blízkosti iPhonu zapojíte do nabíjačky či už bezdrôtovej, alebo káblovej.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

AirPods Pro 2
Zdroj: SvetApple

A ak vás zaujíma, čo prináša nová verzia firmwaru pre AirPods 2. generácie a AirPods Pro 1. generácie, máme pre vás zlé správy. Spoločnosť Apple totiž nezvykne poskytovať žiadne bližšie podrobnosti ku takto malým opravám a presne tak tomu je aj v tomto prípade.

Na základe skúseností však môžeme predpokladať, že sa zmena bude týkať najmä odstránenia niektorých sporadických chýb, optimalizácie výdrže batérie alebo vylepšenia spomínanej funkcie adaptívneho zvuku. Nechajme sa prekvapiť, čo nám prinesie čas.

Prečítajte si tiež  Apple pracuje na AirPods 4: Prídu o rok a dostanú zásadnú inováciu

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -