Spoločnosť Apple sa pred pár dňami postarala o vydanie updatov pre svoje systémy, medzi ktorými nesmie chýbať ani macOS Sonoma 14.1.2. Aktualizácia prichádza dva mesiace po veľkolepom príchode macOS Sonoma, ktorý priniesol na jablkové počítače hromadu užitočných vychytávok.

V porovnaní s posledným updatom sa o novinkách vôbec nedá hovoriť. Táto aktualizácia sa sústreďuje hlavne na odladenosť systému a opravy chýb. Predchádzajúci update priniesol generačnú zmenu operačného systému, na ktorú bude Apple postupne nabaľovať ďalšie funkcie. Ďalších noviniek by sme sa preto mali dočkať už v najbližších mesiacoch.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Čo prináša macOS Sonoma 14.1.2? 

Táto aktualizácia prináša dôležité opravy chýb a aktualizácie bezpečnosti a odporúčame ju všetkým užívateľom.

macOS Sonoma
Zdroj: Apple

Niektoré funkcie nemusia byť k dispozícii vo všetkých regiónoch alebo na všetkých Apple zariadeniach. Detailné informácie o bezpečnostnom obsahu tejto aktualizácie nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti Apple.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Apple práve vydal iOS 17.1.2. Toto všetko opravuje

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -