Spoločnosť Apple len pred pár dňami vydala nový veľký update iOS 17 a iPadOS 17 a už tu máme ďalšiu aktualizáciu. Ako tomu býva zvykom, prvá ostrá verzia sa neobišla bez niekoľkých chýb a problémov. Práve tieto komplikácie by mala riešiť nová aktualizácia pre iPhone a iPad.

Apple okrem iOS 17.0.1 a iPadOS 17.0.1 vydala aj špeciálnu verziu systému určenú pre nový modelový rad iPhone 15. Podľa poznámok k vydaniu sa jedná o rovnaké opravy ako v prípade starších modelov, no tento systém je zatiaľ určený iba pre novú generáciu jablkových smartfónov.

Čo prináša iOS 17.0.1 (iOS 17.0.2) a iPadOS 17.0.1? 

Táto aktualizácia prináša dôležité opravy chýb a aktualizácie bezpečnosti. Vzhľadom na to, že dvojica updatov iOS 17 a iPadOS 17 vyšla začiatkom tohto týždňa, by systém nemal obsahovať žiadne väčšie zmeny.

Spoločnosť Apple odporúča nainštalovať systémové aktualizácie všetkým používateľom. Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií softvéru nájdete na oficiálnej stránke Apple.

Zdroj: Macrumors / Unsplash / Thai Nguyen (úprava redakcie)

Ak vás zaujíma viac informácií o nedávno vydanej aktualizácii iOS 17, určite si nenechajte ujsť náš článok v ktorom sme zhrnuli všetky novinky a vychytávky najnovšieho systému pre iPhone.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple môže zásadne prepracovať aplikáciu Počasie v iOS 14!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -