Spoločnosť Apple pred malou chvíľou vydala update iOS 16.3 pre všetkých majiteľov podporovaných iPhonov. Ako sa však zdá, aktualizácia softvéru sa týkala aj iných zariadení, ktoré sú súčasťou celého ekosystému.

Reč je samozrejme o inteligentných hodinkách Apple Watch, na ktoré si teraz môžete nainštalovať najnovšiu verziu systému s označením watchOS 9.3. Jedná sa však len o doplnkovú aktualizáciu, preto žiadne závratné novinky nečakajte.

Čo je nové v systéme watchOS 9.3? 

Systém watchOS 9.3 sa sústreďuje predovšetkým na opravu chýb a bugov, ktoré sa objavili v predchádzajúcej verzii. Novinkou je ciferník Jednota Mozaika (Unity Mosaic), ktorý bol vytvorený na počesť černošských dejín a kultúry pri príležitosti Mesiaca černošskej histórie.

Apple Watch ciferník Unity Mosaic
Zdroj: Apple

Pred inštaláciou aktualizácie sa uistite, že vaše Apple Watch sú pripojené k nabíjačke a nachádzajú sa v dosahu iPhonu pripojeného k Wi-Fi. Inštalácia sa spustí, keď budú Apple Watch nabité najmenej na 50%. Počas aktualizácie nereštartuje Apple Watch ani ich neodpájajte od nabíjačky.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  Pozrite sa na remienok Solo Loop na prvých reálnych fotografiách.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here