Spoločnosť Apple počas dnešného dňa predstavila úplne novú Apple TV 4K, ktorá prináša procesor A15 Bionic a niekoľko ďalších vychytávok za mimoriadne výhodnú cenu.

Medzi tie patrí aj aktualizovaný diaľkový ovládač Siri Remote, ktorý priniesol dôležité vylepšenie. Súvisí s nedávnym rozhodnutím Európskej únie a objaví sa aj v nadchádzajúcom iPhone 15 či ďalších produktoch.

Tí, ktorí nás čítajú pravidelne už asi vedia, kam týmto mierime. Reč je samozrejme o konektivite a nabíjaní, ktorú už v prípade ovládača Siri Remote nezabezpečuje klasický štandard Lightning, ale oveľa univerzálnejšie USB-C.

Nový Apple TV 4K od spoločnosti Apple
Zdroj: Apple

Technologický gigant doplnil, že samotný ovládač má v podstate rovnaký dizajn, ako jeho predošlá generácia, ktorá vyšla na trh začiatkom roka 2021. Príslušenstvo je súčasťou každej Apple TV a ak si ho budete chcieť kúpiť v samostatnom predaji, pripravte si približne 65 eur.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  DNEŠNÁ DÁVKA BEZPLATNÝCH APLIKÁCIÍ!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -