S blížiacim sa príchodom nového iPhonu sa dozvedáme čoraz viac aj o jeho funkciách a vzhľade jednotlivých modelov. V niekoľkých článkoch sme sa venovali aj novým kamerám, ktoré budú výrazne väčšie a budú o čosi viac vystupovať z tela telefónu.

Toto tvrdenie potvrdzujú nielen výrobcovia príslušenstva, ale aj leakeri na sociálnych sieťach. Najnovším úlovkom v tejto téme je dvojica fotografií z radov čínskej firmy Benks, ktorá je známa práve výrobou krytov.

- Reklama -

iPhone 13

Na fotkách môžeme vidieť všetky štyri modely a to konkrétne iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max. Veľkostne vyzerajú telefóny takmer na nerozoznanie od minuloročných modelov. Na fotkách je ale badateľný fakt, že mobily naozaj obdržia väčšie objektívy fotoaparátov.

Spomedzi noviniek stojí za zmienku aj mierne menší notch na prednej strane a diagonálne umiestnenie objektívov v prípade základného a Mini modelu.

iPhone 13

Na finálny vzhľad novej vlajkovej lode si však zrejme budeme musieť počkať do jesene. Predstavenie iPhonu a jeho následné uvedenie na trh je naplánované na september 2021. Nenechajte si ujsť aj ostatné články venované téme iPhone 13.

- Reklama -
ZDROJTwitter
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here