Zdá sa, že spoločnosť Apple to s videohernou sférou na svojich zariadeniach myslí naozaj vážne. Už o niekoľko dní sa totiž dočkáme ďalšej hernej pecky, ktorú si budeme môcť vychutnať na počítačoch Mac, iPadoch a dokonca aj na iPhone. Pripravte sa na Death Stranding v Director’s Cut verzii.

Spoločnosti Kojima Productions a 505 Games dnes oznámili, že hra Death Stranding Director’s Cut sa dostane na vybrané zariadenia Apple. Titul, ktorý vyhral niekoľko prestížnych ocenení vyjde už budúci týždeň, konkrétne v stredu 31. januára.

Populárna hra bude dostupná na zariadeniach iPhone 15 Pro a 15 Pro Max s čipom A17 Pro, ako aj na všetkých modeloch iPadov a Macov s čipmi Apple Silicon.

Death Stranding si užijeme na iPhone už o týždeň

Po hre Resident Evil 4, ktorá sa tiež nedávno dostala na obrazovky najnovších iPhonov sa tak môžeme tešiť na ďalší AAA titul plný kvality.

Hra Death Stranding Director’s Cut, ktorú režíroval Hideo Kojima vás vtiahne do postapokalyptického sveta, v ktorom preskúmate sci-fi prostredie v rôznych misiách plných napätia.

Hlavnú úlohu v hre si zahral Norman Reedus, ktorého možno poznáte zo známeho seriálu The Walking Dead.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Death Stranding
Zdroj: Kojima Productions

Hra bola prvýkrát vydaná pre PlayStation 5 v roku 2021 a pre Windows v roku 2022. Teraz sa jej dočkáme aj Apple zariadeniach, pričom jej cena je stanovená na 22,99 EUR.

Táto cena je však stanovená iba dočasne v rámci limitovanej akcie, bežná cena by mala byť o niečo vyššia.

Hru Death Stranding si môžete kúpiť už teraz v rámci predobjednávky. Obchod App Store vás po kúpe upozorní, kedy bude hra dostupná.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPad 9. generácie - čo prináša update najpopulárnejšieho tabletu?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -