Príchod ďalšieho streamovacieho giganta sa skloňuje už bez mála vyše roka, no oficiálny príchod na slovenský trh sa neustále posúval. To sa ale už čoskoro stane minulosťou, keďže Disney+ konečne potvrdilo oficiálny dátum spustenia služby na Slovensku. Kedy ju môžeme očakávať?

Prečítajte si tiež  Netflix zavedie nový poplatok. Za zdieľanie účtu s osobami mimo jednej domácnosti si priplatíme

Medzi nové krajiny, kde sa predstaví Disney+, patrí množstvo európskych krajín vrátane Slovenska, Českej republiky, Poľska či Maďarska, ale napríklad aj Južná Afrika, Turecko či Spojené arabské emiráty.

Ako sa zobrazuje aj na oficiálnej stránke služby, Slovensko otvorí brány pre Disney+ už 14. júna 2022. Disney taktiež na stránke uverejnilo dvojicu predplatných, za ktoré si službu budeme môcť zabezpečiť.

  • Mesačné predplatné: 7,99 €
  • Ročné predplatné: 79,90 €

Disney+ ponúkne obľúbené príbehy, ktoré pozná celý svet, ale aj exkluzívny originálny obsah a tisíce relácií a epizód z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a ďalší pestrý obsah z produkcie značky Star.

Čo je to Disney+?

Disney+ je streamovacia služba spoločnosti The Walt Disney Company. Ponúka filmy a programy z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic, ale tiež napríklad úspešných Simpsonovcov a ďalšie.

Vo vybraných krajinách ponúka aj produkciu pridruženej značky Star. Služba ponúka streamovanie bez reklám a stále rastúcu zbierku exkluzívnych relácií, vrátane celovečerných filmov, dokumentov, hraných a animovaných seriálov či krátkych filmov.

Prečítajte si tiež  Disney, Sony a Warner Bros v Rusku končia. Ich filmy si ruskí obyvatelia neužijú

Vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti Disney a jej bohatej filmografii bude na Disney+ k dispozícii nielen filmová a televízna klasika, ale aj úplne nové filmy a programy z dielne The Walt Disney Studios. Prostredníctvom Star ponúkne D+ najnovší obsah štúdií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a ďalšie. Viac informácií nájdete na disneyplus.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJDisney+
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.