Príchod ďalšieho streamovacieho giganta sa skloňuje už bez mála vyše roka, no oficiálny príchod na slovenský trh sa neustále posúval. To sa ale už čoskoro stane minulosťou, keďže Disney+ konečne potvrdilo oficiálny dátum spustenia služby na Slovensku. Kedy ju môžeme očakávať?

Medzi nové krajiny, kde sa predstaví Disney+, patrí množstvo európskych krajín vrátane Slovenska, Českej republiky, Poľska či Maďarska, ale napríklad aj Južná Afrika, Turecko či Spojené arabské emiráty.

- Reklama -

Ako sa zobrazuje aj na oficiálnej stránke služby, Slovensko otvorí brány pre Disney+ už 14. júna 2022. Disney taktiež na stránke uverejnilo dvojicu predplatných, za ktoré si službu budeme môcť zabezpečiť.

  • Mesačné predplatné: 7,99 €
  • Ročné predplatné: 79,90 €

Disney+ ponúkne obľúbené príbehy, ktoré pozná celý svet, ale aj exkluzívny originálny obsah a tisíce relácií a epizód z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a ďalší pestrý obsah z produkcie značky Star.

Čo je to Disney+?

Disney+ je streamovacia služba spoločnosti The Walt Disney Company. Ponúka filmy a programy z produkcie Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic, ale tiež napríklad úspešných Simpsonovcov a ďalšie.

Vo vybraných krajinách ponúka aj produkciu pridruženej značky Star. Služba ponúka streamovanie bez reklám a stále rastúcu zbierku exkluzívnych relácií, vrátane celovečerných filmov, dokumentov, hraných a animovaných seriálov či krátkych filmov.

Vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti Disney a jej bohatej filmografii bude na Disney+ k dispozícii nielen filmová a televízna klasika, ale aj úplne nové filmy a programy z dielne The Walt Disney Studios. Prostredníctvom Star ponúkne D+ najnovší obsah štúdií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a ďalšie. Viac informácií nájdete na disneyplus.com.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJDisney+
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.