Google predstavil novú reklamu, v ktorej si opäť rýpol do spoločnosti Apple. Hlavným hrdinom krátkeho televízneho spotu je Google Pixel a jeho inteligentný kamerový systém. V reklame si Pixel robí posmešky z iPhonu, ktorému niektoré vychytávky fotoaparátu chýbajú.

Reklama ukazuje konverzáciu medzi konkurenčnými smartfónmi, pričom Google pochopiteľne vyzdvihuje schopnosti svojho zariadenia. Hlavnou témou je funkcia „Najlepší záber„, vďaka ktorej je Google Pixel schopný zaznamenať a upraviť osoby na viacerých fotkách do jedného dokonalého výstupu.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Funkcia „Najlepší záber„, o ktorej sa hovorí v reklame, umožňuje zmeniť jednu alebo viac tvárí na skupinovej fotke na lepšiu verziu, ktorá môže ukazovať konkrétneho človeka s úsmevom, alebo s otvorenými očami namiesto zatvorených.

Táto funkcia je zatiaľ dostupná iba na zariadeniach Pixel 8 a Pixel 8 Pro a každý, kto sa fotil s rodinou, priateľmi, alebo spolužiakmi nám určite potvrdí, že by sa to hodilo aj iPhonu od spoločnosti Apple. Viac sa už dozviete vo vtipnej reklame od Google.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Umelá inteligencia od Apple je za dverami: Vieme, kedy ju firma odhalí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -