/* Header banner */

Navzdory tomu, že prvé kusy z modelovej rady iPhonu 13 sa k svojim majiteľom dostanú až koncom tohto týždňa, recenzenti mali tú česť a odskúšali si nový iPhone o niečo skôr. Pozrime sa, ako si v prvých recenziách vedie nová generácia jablkových telefónov.

Prečítajte si tiež  Pozrite sa na vôbec prvý unboxing iPhonu 13 Pro Max

Do očí bijúcich zmien sme sa v prípade žiadneho z nových modelov nedočkali, no aj napriek tomu je možné skonštatovať, že Apple opäť posunulo portfólio svojich smartfónov na novú úroveň. Vizuálom sa nový iPhone 13 a 13 Pro takmer nijako nelíši od predchádzajúcej generácie. Podľa recenzentom z The Verge je ale iPhone 13 Pro dokonalým zariadením pre každého nadšenca, ktorý vie oceniť kvalitu moderného smartfónu.

Najväčšie (a takmer jediné) zmeny zasiahli v prípade všetkých predstavených modelov hlavne fotoaparáty a kamery, ako aj výdrž batérie. Nové iPhony sú mierne hrubšie ako ich predchodcovia, zmenil sa taktiež výrez notch, ktorý je o niečo menší ale iba čo sa týka horizontálneho rozmeru. Fotoaparáty sú o niečo viac vysunuté, čo sa podpísalo na náraste hrúbky zariadenia.

Nové iPhony disponujú nejednou devízou, možno spomenúť funkciu Pro Res ,režim pre točenie videí alebo lepšie spracovanie textúr naprieč všetkými módmi fotoaparátu.  V prípade Pro modelov recenzenti spomínajú citeľný nárast výdrže batérie a to aj pri točení 4K videí alebo náročnejších úlohách.

Pozrite si čo hovoria na jednotlivé modely z rady 13 redaktori v prvých testoch v nižšie uvedených videách. Taktiež sa môžete tešiť na recenzie z našej produkcie, ktoré dorazia už čoskoro.

/* Interscroller mobile ad 300x600 */
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here