Ako sme vás informovali včera, spoločnosť Apple by mala už dnes uvoľniť informačné embargo na recenzie pre iPhone 13 a iPhone 13 Pro. Tí novinári a youtuberi, ktorí ho mali možnosť testovať v uplynulých dňoch teda budú mať povolené zverejnenie vlastných recenzií.

No a keďže sa iPhone 13 začal vo veľkom rozposielať do celého sveta, o čom nám viac prezradila funkcia sledovania zásielok, v súčasnosti sa už nachádza v skladoch rôznych internetových predajcov, ktorý ho však stále nemôžu nikomu ponúkať a ani ukázať.

Na YouTube sa objavil unboxing iPhonu 13 Pro Max

To ale zrejme nezaujímalo youtubera SalimBaba Technical, ktorý sa dostal predčasne ku trom kusom iPhonu 13 Pro Max a ukázal nám nielen nové balenie, ale aj celkový dizajn zariadenia na videu. Hoci mu pravdepodobne nebudete rozumieť, po vizuálnej stránke si ho užijete.

Ako sme už viackrát spomínali, krabica nemá plastovú fóliu, ktorá ju chránila pred poškriabaním a otvorením. Nahradilo ju riešenie strhávania pásikov, nachádzajúce sa v spodnej časti balenia. Podľa všetkého je oveľa ekologickejšie.

Prečítajte si tiež  Sprievodca nákupom: Ktorý iPhone 13 je pre vás najvhodnejší?

iPhone 13 Pro Max má potom výrazne väčšie kamerové moduly, no taktiež je na prvý pohľad prakticky identický so svojim predchodcom. Jediným zásadným rozdielom je zdá sa zlatá farba, ktorá pôsobí o čosi svetlejším dojmom. To však môže byť spôsobené aj zlým svetlom alebo nízkou kvalitou videa.

Dajte nám vedieť do komentára, či sa už na iPhone 13 tešíte.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -