Nový iPhone 13 sa dostane ku prvým zákazníkom už v piatok tento týždeň. S predstihom sa ale môžete pozrieť na zábery zariadení, ktoré sa dostali do niektorých čínskych obchodov už teraz.

iPhone 13 mini a iPhone 13 farby 

Pokiaľ si chcete zaobstarať nový iPhone 13 mini alebo iPhone 13, vybrať si môžete konkrétne z piatich farebných modelov, ktoré nahrádzajú všetkých šesť prevedení predchodcu. Zmenili sa mená a taktiež odtiene. Hoci vyzerajú zhodne, nie sú úplne rovnaké.

- Reklama -

Lacnejšie modely si môžete zaobstarať v prevedeniach Starlight (strieborno-biela), Midnight (čierna), Blue (svetlomodrá), Pink (ružová) a PRODUCT RED (tmavočervená).

Samotné oživenie je prínosné, nakoľko sa budú vďaka nemu ľahšie rozoznávať jednotlivé generácie zariadenia medzi sebou.

iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro farby 

Pokiaľ ste si vybrali v rámci predobjednávok drahší iPhone 13 Pro alebo iPhone 13 Pro Max, tu sa toho zas až tak veľa nezmenilo.

Základ stále predstavujú verzie Silver (strieborno-biela) a Graphite (tmavošedá). Ak však chcete skúsiť niečo nové, zaujímavá je verzia Gold (zlatá), ktorá pôsobí menej jasným dojmom, avšak to môže byť spôsobené len zlým svetlom a nekvalitnou fotkou. Azda najatraktívnejším modelom v ponuke je ale Sierra Blue (svetlomodrá), ktorá nahrádza minuloročný variant Pacific Blue (tmavomodrá).

Prečítajte si tiež  Apple Watch Series 7 a ich (ne)plochý dizajn. Tu sú štyri dôvody, prečo sa to stalo. Pri poslednom budete prekvapení

Pozrite si fotografie nižšie a dajte nám vedieť do komentára, čo sa najviac páči vám.

Ak by sme si vyberali my v redakcii, určite by sme šli v prípade iPhonu 13 mini/iPhonu 13 do verzie Blue alebo PRODUCT RED a v prípade iPhonu 13 Pro a iPhonu 13 Pro Max zase do modelov Graphite alebo Sierra Blue. Ako sa však hovorí, 100 ľudí = 100 chutí.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJtwitter
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.