Nedávno predstavená žltá variácia pre iPhone 14 a iPhone 14 Plus je od dnešného dňa oficiálne dostupná v Apple Store a u prémiových resellerov. Zákazníci sa tak dočkali prvých kusov z online objednávok, pričom predobjednávka už nie je potrebná.

Oznámenie o novej verzii zariadení prišlo len prostredníctvom tlačovej správy a nie na Apple Keynote, ako to firma zvykla robiť v uplynulých dvoch rokoch. Žlté farebné prevedenie sa týka iba dvojice základných iPhonov (14 a 14 Plus) čo znamená, že v prípade prémiových modelov k žiadnej zmene nedošlo. Vyberať si teda budete aj naďalej z rovnakej ponuky, ako v septembri 2022.

- Reklama -

Firma vo svojom tlačovom vyhlásení oznámila, že nový žltý iPhone 14 a iPhone 14 Plus prichádza v rámci jarnej kolekcie s jemnou zmenou. Pokiaľ sa pozriete na novú farbu, veľmi pripomína odtieň, ktorý bol použitý v prípade iPhonu XR či iPhonu 11.

iPhone 14 v novej žltej farbe
Zdroj: Apple

Hlavným cieľom výrobcu je zvýšiť atraktivitu oboch iPhonov 14, nakoľko ich predajné čisla nie sú žiadnym ternom. Aj to spôsobilo výrazný prepad cien, pričom iPhone 14 dnes zoženiete od 775 € (predtým 999 €) a iPhone 14 Plus od 915 € (predtým 1 149 €).

Nový žltý odtieň je k dispozícii po boku piatich ďalších farebných prevedení, ako napríklad Midnight, Starlight, (PRODUCT) RED, Blue a Purple.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -