Hoci je modelový rad iPhone 15 ešte sále nie koľko mesiacov vzdialený, na povrch vychádza stále viac a viac zaujímavých zistení. Podľa výskumného portálu TrendForce bude ďalšia generácia iPhonu zavádzať očakávané vylepšenia pamäte RAM.

Spoločnosť Apple by mala zvýšiť kapacitu a špecifikácie pamäte RAM pre nové iPhony a to vrátane prémiových modelov Pro. Na základe tejto formulácie by mohlo dôjsť k zlepšeniu množstva aj rýchlosti pamäte RAM v celom rade iPhone 15.

Špecifikácie zatiaľ neboli bližšie definované, no podľa odhadov by mal iPhone 15 Pro dostať 8 GB RAM v porovnaní so 6 GB v prípade modelov iPhone 14 Pro. Štandardné modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus budú mať pravdepodobne naďalej 6 GB RAM. Aj v tomto štandarde by však mohlo dôjsť k vylepšeniu. Nižšie modely môžu byť upgradované na rýchlejšiu LPDDR5 RAM.

iPhone 15 Pro
Zdroj: Twitter / Marcus Kane / Dtalkingtech

Zvýšená pamäť RAM môže byť prínosom pre multitasking na iPhone, keďže umožňuje plynulejšie súčasné otvorenie viacerých aplikácií na pozadí. Spolu s chystaným čipom A17 Bionic pre modely iPhone 15 Pro by vylepšenie pamäte RAM zvýšilo celkový výkon zariadenia.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple vydal iOS 9 beta 4, pozri si viac
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here