„Sharper“ je nový thriller na platforme Apple TV+, ktorý bol uvedený do kín len 10. februára 2023 a na platforme Apple TV+ si ho diváci môžu v rámci predplatného užívať od 17. februára. Za snímkom stojí talentovaný režisér Benjaminom Caronem, pričom príbeh napísali Brian Gatewood a Alessandro Tanaka.

Apple novinku vo svojej platforme popisuje nasledovne: „Tento film odhaľuje tajomstvá roztrúsené po celom New Yorku, od penthousov na Piatej avenue až po temné zákutia Queensu. Podozrivé motívy a očakávania sú postavené na hlavu, keď nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá.“

Vo filme Sharper si zahrá Julianne Moore, no po jej boku sa ocitne aj Sebastian Stan či skvelá herečka Zoe Chao. Sharper obsahuje aj niekoľko vynikajúcich dejových zvratov, ktoré sú veľmi pútavé. Sami sme si ho už pozreli a odporúčame to urobiť aj vám!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Apple TV+ Sharper
Zdroj: Apple TV+
Môže ťa zaujímať
- Reklama -