Medzi novými iPhonmi z modelového radu 14 a trojicou zariadení Apple Watch, neostala zahanbená ani nová generácia slúchadiel AirPods Pro. V poradí druhý model s týmto označením prináša niekoľko zaujímavých vychytávok nie len v oblasti kvality zvuku, ale aj praktických noviniek. Koľko zaplatíme za AirPods pro druhej generácie?

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo nabúchané AirPods Pro druhej generácie

Nové slúchadlá AirPods Pro vyzerajú takmer na nerozoznanie od pôvodného modelu. Okrem vnútorných vychytávok však nájdeme aj niekoľko zmien na povrchu vrátane funkcie Touch Control alebo nastavovania hlasitosti. Na prázdno neobišlo ani nabíjacie puzdro, ktoré dostalo reproduktory a podporu pre lokalizačnú sieť Find My.

Zdroj: Apple

Slovenská cena AirPods Pro druhej generácie

Hoci je cenovka o niečo vyššia je potrebné si uvedomiť, že sa jedná o prémiové zariadenie. Teda aspoň tak to opisuje samotná spoločnosť Apple. V porovnaní s minulou generáciou sa cenovka o niečo zvýšila, čo však platilo aj v prípade minuloročných základných AirPods tretej generácie. Nové AirPods Pro Vás tak vyjdu na 299,00 €.

Ak sa chcete dozvedieť viac o nových AirPods Pro, určite si prečítajte náš článok, kde sme zhrnuli všetky novinky týkajúce sa tohto zariadenia.

Zdroj: Apple

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -