Podľa novo zdieľaných CAD renderov a konceptov bude iPhone 15 Pro Max hrubší ako jeho predchodca napriek mierne zníženej výške a šírke. Je tu však aj možnosť, že iPhone si v niektorých aspektoch rozmerovo polepší. Podľa dokumentov by mal ponúknuť menej vystupujúcu zadnú sústavu fotoaparátov.

Rendery sa vo veľkej miere zhodujú so správami o dizajne modelov iPhone 15 Pro a Pro Max / Ultra a ukazujú nové šasi s mierne zaoblenými hranami. Línie renderov pomáhajú zobraziť pridané zakrivenie v novom dizajne, ako aj hrúbku rámčekov, ktoré by mali byť v porovnaní s modelom iPhone 14 Pro Max zmenšené.

iPhone 15 Pro Max
Zdroj: Twitter / Ice Universe

Podľa rozmerov je pôdorys iPhonu 15 Pro Max v porovnaní s iPhonom 14 Pro Max menší na výšku aj na šírku, no je o 5% hrubší. CAD obrázky a sprievodné rozmery naznačujú, že iPhone 15 Pro Max bude mať menej vystupujúci výčnelok fotoaparátu, než sa pôvodne očakávalo. V číslach tak bude o 0,59 mm plytší ako pri iPhone 14 Pro Max.

Spoločnosť Apple urobí v prípade nového modelového radu iPhone 15 hneď niekoľko dôležitých zmien. O všetkých novinkách, ktoré jablková firma pripravuje pre tohtoročné iPhony si môžete prečítať v nasledujúcom tematickom článku na tomto odkaze.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Zabudnite na aplikáciu kalkulačka pre iPad. Podľa Apple nie je potrebná
Môže ťa zaujímať
- Reklama -