Podľa novo zdieľaných CAD renderov a konceptov bude iPhone 15 Pro Max hrubší ako jeho predchodca napriek mierne zníženej výške a šírke. Je tu však aj možnosť, že iPhone si v niektorých aspektoch rozmerovo polepší. Podľa dokumentov by mal ponúknuť menej vystupujúcu zadnú sústavu fotoaparátov.

Rendery sa vo veľkej miere zhodujú so správami o dizajne modelov iPhone 15 Pro a Pro Max / Ultra a ukazujú nové šasi s mierne zaoblenými hranami. Línie renderov pomáhajú zobraziť pridané zakrivenie v novom dizajne, ako aj hrúbku rámčekov, ktoré by mali byť v porovnaní s modelom iPhone 14 Pro Max zmenšené.

- Reklama -
iPhone 15 Pro Max
Zdroj: Twitter / Ice Universe

Podľa rozmerov je pôdorys iPhonu 15 Pro Max v porovnaní s iPhonom 14 Pro Max menší na výšku aj na šírku, no je o 5% hrubší. CAD obrázky a sprievodné rozmery naznačujú, že iPhone 15 Pro Max bude mať menej vystupujúci výčnelok fotoaparátu, než sa pôvodne očakávalo. V číslach tak bude o 0,59 mm plytší ako pri iPhone 14 Pro Max.

Spoločnosť Apple urobí v prípade nového modelového radu iPhone 15 hneď niekoľko dôležitých zmien. O všetkých novinkách, ktoré jablková firma pripravuje pre tohtoročné iPhony si môžete prečítať v nasledujúcom tematickom článku na tomto odkaze.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -