Používateľka TikToku vystupujúca pod účtom @iamcarliib sa na sociálnej sieti podelila s naozaj bizarným príspevkom. Vo svojom poste povedala že, si pomýlila jedno zo svojich slúchadiel AirPods s ibuprofénom a omylom ho prehltla.

Prečítajte si tiež  AirPods tretej generácie sa od Pro verzie líšia viac ako sme čakali. Pozrite sa ako vyzerajú zvnútra

Podľa hlavnej aktérky tohto skutočne zvláštneho omylu, bolo video zdieľané na „vzdelávacie účely“. Ďalej vysvetlila, že omyl nastal kvôli tomu, že tabletku držala v jednej a slúchadlá v druhej ruke. Výsledok a následné prekvapenie si už určite domyslíte aj sami.

Keď si žena uvedomila, že namiesto tabletky prehltla AirPod, skúšala ho vyvrátiť ale nešlo to. Užívateľka @iamcarliib si následne udalosť nechala potvrdiť röntgenom, no žiaden zásah zo strany doktorov sa nekonal. AirPod sa nakoniec „dostal von“ prirodzeným spôsobom.

AirPods

V samostatnom videu tiež prezradila, že prehltnutý AirPod bol stále pripojený k jej iPhonu, keď telefonovala. Následne hlasová správa, ktorú poslala priateľovi, obsahovala zvuky žblnkania nahrané v jej žalúdku. To jednoducho nevymyslíte…

Nejedná sa však o prvý prípad prehltnutia zariadenia AirPods. Istému mužovi z Massachussetts sa podarilo prehltnúť slúchadlo v spánku. Ďalší prípad opisuje sedemročného chlapca z Georgie, ktorý po prehltnutí musel byť odvezený na pohotovosť.

Máte so slúchadlami AirPods vlastné skúsenosti so stratením či podobné bizarné zážitky? Podeľte sa s nami komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJTikTok
Tomáš Varga
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.