Keď sa v minulosti na trhu objavili prvé skladacie zariadenia, ľudia im nedávali veľkú šancu na úspech. Išlo predsa o technológiu, ktorá bola nová a hlavne nedokonalá. Dnes sa ale píše rok 2022 a vývoj sa posunul míľovým krokom smerom dopredu. Skladacie zariadenia vyrába viac spoločností a navyše už nie sú drahé. Za niektoré nové modely zaplatíte ďaleko menej ako za iPhone 13 z roku 2021. A to už stojí za zváženie.

Dnes sa budeme venovať konkrétne spoločnosť Samsung, ktorá je najväčším výrobcom smartfónov na svete (hneď pred Apple). Tá pred pár mesiacmi aktualizovala svoje skladacie zariadenia v oboch modelových radách. Samsung Galaxy Z Flip4 a Z Fold4 si tak môžete kúpiť aj vy a čo je úplne skvelé, vďaka extrémnym zľavám na nich aj slušne ušetríte.

Súčasná situácia spoločnosti Apple nepraje. iPhone 14 Pro sa predáva od 1 290 € a iPhone 14 Pro Max dokonca od 1 449 €, pričom obe zariadenia sú ťažko dostupné, pretože ich firma doslova nestíha vyrábať.

Inými slovami, ešte nikdy ste nemali lepšiu príležitosť na to vyskúšať si, ako fungujú skladacie smartfóny od konkurencie. Lacnejší model Samsung Galaxy Z Flip4 firma predáva od 1 099 €, no ak si ho kúpite u tohto predajcu, zariadenie vás bude stáť iba 688 €. A ak by vám uvedený e-shop nevyhovoval, aj tu ho nájdete za veľmi výhodných 699 €. Aktuálne najlepšie ponuky na Samsung Galaxy Z Flip4 nájdete tu.

Toto isté platí aj o Samsungu Galaxy Z Fold4. Aj tento smartfón je za normálnych okolností relatívne drahý a svojou cenou 1 799 € prekonáva dokonca aj iPhone 14 Pro Max. Pokiaľ ho ale kúpite so zľavou, vyjde vás len na 1 270 €, čo je ešte menej, ako si Apple pýta za menší iPhone 14 Pro. Rovnako ako pri Samsungu Galaxy Z Flip4, aj tu vám dávame alternatívu v podobe druhého predajcu, kde vás bude stáť špičkový skladací smartfón iba 1 413,84 €. Samsungu Galaxy Z Fold4 dnes kúpite za najlepšiu cenu tu.

Samozrejme, týmto článkom vás nechceme nahovárať na to, aby ste opustili platformu iOS a prešli na Android. Na to, aby si však človek vytrovil objektívnu predstavu o konkurencii musí vyskúšať jej produkty. A teraz máte príležitosť, ktorá sa veľmi ťažko odmieta.

Samsung Galaxy Z Flip 4 a Samsung Galaxy Z Fold 4 na bielom pozadí
Zdroj: NotebookCheck

Dajte nám vedieť do komentára, či by ste boli ochotní aspoň na rok sa vzdať iOS a testovať skladací Android. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Získajte doživotnú licenciu na Windows 10 len za 13,3 € a na Office len za necelých 23 €. Softvér je v extrémnej zľave

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Môže ťa zaujímať
- Reklama -