Okolo futbalového klubu Manchester United sa toho v posledných dňoch hovorilo naozaj mnoho. Kto by bol povedal, že odchod Cristiana Ronalda nebude najhorúcejšou témou týkajúcou sa červených diablov. Podľa niektorých fám mala spoločnosť Apple prejaviť záujem o kúpu slávneho klubu Premier League, no tieto odhady sa napokon ukázali ako nepravdivé.

Prečítajte si tiež  Aplikácie pre Majstrovstvá sveta v Katare sú podľa EÚ nočnou morou. Za žiadnych okolností ich nepoužívajte

V správe britského denníka The Daily Star sa uvádzalo, že spoločnosť Apple prejavila záujem o kúpu klubu Manchestru United za približne 7 miliárd USD. Dôveryhodný zdroj pre portál MacRumors však tieto klebety vyvrátil. Gigant z Cupertina sa podobnými možnosťami v súčasnej dobe ani zďaleka nezaoberá.

Väčšinovým vlastníkom Manchestru United je od roku 2005 rodina Glazerovcov. Klub v utorok oznámil, že jeho predstavenstvo plánuje preskúmať strategické alternatívy vrátane možného predaja klubu. Táto správa prišla v rovnaký deň, kedy bol ohlásený odchod ikonického CR7 z klubu.

Reklama

Hoci spoločnosť Apple nemá v pláne kúpiť futbalový klub, intenzívne sa presadzuje v oblasti športového obsahu. Spoločnosť nadviazala spoluprácu s MLB (baseballová liga) a počas základnej sezóny 2022 bude na Apple TV+ vysielať týždenný dvojzápas s nálepkou Friday Night Baseball. Aby toho nebolo málo, počas nasledujúcich desiatich rokov bude exkluzívnym poskytovateľom zápasov futbalovej MLS.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -