Na internete sa dnes objavili obrázky, ktoré sa podľa analytikov a znalcov z odvetvia netýkajú ničoho iného, ako očakávaného Apple VR/AR headsetu. Ten by mala spoločnosť Apple predstaviť už v nadchádzajúcich mesiacoch, na jednej zo svojich plánovaných konferencií.

Obrázky pochádzajú od používateľa Twitteru s chráneným účtom, ktoré následne zdieľal portál MacRumors. Podľa informácií sa jedná o autora, ktorý sa v minulosti presne podelil o informácie týkajúce sa množstva produktov z dielne jablkovej firmy.

Na obrázkoch sa nachádzajú tvarované páskové káble, ktoré sú najskôr používané ako pripojenie komponentov displeja k základnej doske a k sústave senzorov.

Náhlavná súprava od Apple prototyp
Zdroj: MacRumors

Hoci sa nejedná o zobrazenie finálneho produktu či jeho prototypu, tvar káblov posilňuje náznaky, že sú skutočne určené pre pripravované zariadenie.

Očakáva sa, že náhlavná súprava určená pre zmiešanú a virtuálnu realitu bude predstavená v júni na konferencii WWDC 2023. Apple ju následne môže uviesť na trh koncom roka.

Doteraz na internet neunikli žiadne ďalšie reálne obrázky komponentov pre headset od spoločnosti Apple, no s blížiacim sa oznámením zariadenia s tým rozhodne môžeme počítať.

Náhlavná súprava od Apple prototyp
Zdroj: MacRumors

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro sa dočká lacnejšej verzie. Kedy sa dostane na trh?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here