Nové vlajkové lode spoločnosti Apple v podobe iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max dorazia k svojim prvým majiteľom až za pár dní. My sme sa ale už teraz dočkali prvých recenzií, ktoré vrhajú viac svetla na novinky z dielne jablkovej spoločnosti. Dvojica prémiových zariadení dorazila s väčšími zmenami ako základný iPhone 14 a väčší iPhone 14 Plus, čo patrične ocenili aj recenzenti a testeri. Toto sú prvé recenzie a unboxingy nových iPhonov 14 Pro a 14 Pro Max.

Prečítajte si tiež  Toto je iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Kráľ smartfónov pre rok 2022

Medzi hlavné novinky modelov iPhone 14 Pro patrí funkcia Always-On Display, ktorú poznáme z hodiniek Apple Watch, nový Dynamic Island nahrádzajúci výrez Notch a vylepšené kamerové systémy so 48-magapixelovým hlavným objektívom. Za zmienku stoja aj funkcie ako detakcia nárazu v aute a satelitné pripojenie. Pribudli aj nové farebné varianty v podobe fialovej Deep Purple a čiernej Space Black.

Jediné rozdiely medzi iPhonom 14 Pro a iPhonom 14 Pro Max sa týkajú ich displeja a výdrže batérie. iPhone 14 Pro disponuje veľkosťou 6,1″ a jeho väčší kolega iPHone 14 Pro Max 6,7″ obrazovkou. Všetky ostatné špecifikácie sú rovnaké v prípade oboch modelov, vrátane kamerového systému, čipsetu a nových funkcií.

Nižšie sme pre vás zhromaždili prvé unboxingy a videorecenzie modelov iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Čo na novinky z dielne jablkovej spoločnosti hovoríte vy? Podeľte sa s nami v komentároch pod článkom.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here