Spoločnosť Meta oznámila dve nové aktualizácie týkajúce sa svojej aplikácie WhatsApp. Tentokrát sa vylepšenia dočkajú skupiny a group chaty, ktoré získajú nový nástroj na kontrolu súkromia pre správcov aj štandardných účastníkov konverzácií.

Pre správcov skupín WhatsApp bude k dispozícii nový nástroj s názvom „čakajúci účastníci“. Vďaka tejto vychytávke budú administrátori schopní rozhodovať o tom, kto sa môže alebo nemôže pripojiť k skupine.

Keď sa admin rozhodne zdieľať odkaz na pozvánku svojej skupiny alebo umožní, aby sa k jeho skupine dalo pripojiť, bude mať väčšiu kontrolu nad správou skupiny. Pre používateľov naviac pribudne možnosť vidieť, ktoré skupiny má spoločné s inými kontaktmi.

WhatsApp aktualizácia
Zdroj: WhatsApp
Prečítajte si tiež  WhatsApp zavádza podporu pre hlasové ovládanie. Takto to bude fungovať

Nové funkcie skupín sú momentálne v testovacej fáze, no už o pár týždňov sa dostanú na verejnosť prostredníctvom ostrej aktualizácie. Novinky budú dostupné ako pre aplikáciu na iOS, tak aj pre používateľov Android. Ak vás zaujímajú ďalšie novinky týkajúce sa apky WhatsApp, určite si prečítajte naše články venujúce sa tejto téme.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -