Po prvýkrát sa dočkáme vývojárskej konferencie od jablkovej spoločnosti, bez fyzických účastníkov. Napriek tomu ale Apple očakáva ešte väčší záujem, ako kedykoľvek predtým. Dôvodom je fakt, že WWDC 2020 sa bude konať online a úplne zadarmo pre všetkých zúčastnených (bežne sa za vstup platí vysoká čiastka). Dnes boli zverejnené podrobnejšie informácie ohľadom tejto akcie.

WWDC 2020

Samotný event odštartuje už v pondelok, 22. júna o 10:00 tichomorského času (u nás o 19:00). Vysielanie bude pochádzať priamo z Apple Parku v Cupertine. Vývojári a tak isto aj používatelia budú môcť akciu sledovať prostredníctvom Apple.com, Apple Developer (aplikácia alebo web) cez Apple TV alebo YouTube.

Niektoré informácie z pozadia spoločnosti hovoria dokonca o tom, že všetko bude natáčané na najnovší iPhone. To či sa to ale potvrdí uvidíme až po prezentácii.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Počas hlavného eventu sa vývojári a takisto aj široká verejnosť dozvie, ako budú vyzerať operačné systémy iOS 14, macOS, watchOS 7, tvOS atď… O 4 hodiny neskôr budú vývojári zasvätený trochu hlbšie do týchto softvérových noviniek, aby sa vedeli pripraviť na následujúce prispôsobenie aplikácií. Počas 23.-26. júna sa uskutoční viac ako 100 individuálnych „sedení“. Každé z nich bude pochopiteľne prejednávať inú problematiku a tému.

Počas prvého dňa si bude môcť ktokoľvek prezerať diskusie na fórach. Dotazy sem ale budú písať iba členovia Apple Developer programu (vývojári). Jablková spoločnosť odporúča všetkým fanúšikom, ktorí plánujú WWDC 2020 sledovať naživo, aby si do svojich zariadení nainštalovali appku Apple Developer. Práve tu budú priebežne zdieľané ďalšie informácie, ohľadom celého eventu a programu. tešíte sa?

WWDC 2020 - Apple zdieľalo podrobnosti o evente, kde predstaví iOS 14.
WWDC 2020 – Apple zdieľalo podrobnosti o evente, kde predstaví iOS 14.
Prečítajte si tiež  iOS 14 má oveľa lepšie prijímanie hovorov ako predchodcovia.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.