Aj keď to vyzerá ako zlý žart, opak je pravdou. Elon Musk a Mark Zuckerberg sa po výmene názorov na sociálnych sieťach skutočne môžu pobiť v klietke. Vedúce postavy spoločností Meta a Tesla sa dohadujú na spoločnom súboji. Vraj už stačí upresniť len čas a miesto.

Výkonný riaditeľ spoločnosti Tesla Elon Musk a hlava spoločnosti Meta Mark Zuckerberg by mohli skončiť v oktagone po tom, čo sa otvorene provokovali na sociálnych sieťach. V súčasnosti je bežné vidieť dve známe osobnosti, ako sa bijú v zápase MMA. Stalo sa módou, že do ringu vstupujú youtuberi a podcasteri – najmä ak medzi nimi existuje nejaká rivalita.

Na rastúcom zozname amatérskych bojovníkov by sa tak čoskoro môžu objaviť dvaja najväčší hráči na poli technologického priemyslu. Musk 20. júna na Twitteri napísal, že je pripravený na zápas v klietke s Zuckerbergom. Dôvodom bola ambícia spoločnosti Meta uviesť alternatívu pre Twitter s názvom „Threads“.

Elon Musk vyzval Marka Zuckerberga na boj v oktagone

Zuckerberg v reakcii screenshotol Muskov tweet a pridal provokačnú odpoveď v znení “pošli mi polohu”. To následne zverejnil vo svojom príbehu na Instagrame. Musk následne navrhol oktagon v Las Vegas.

Rovnako ako Musk, tak aj Zuckerberg berie túto situáciu vážne a je pravdepodobné, že k súboju môže naozaj dôjsť. Či sa bitka technologických mágov uskutoční by sme sa mali dozvedieť už v najbližších týždňoch.

Ako iste viete Elon Musk už niekoľkokrát vycúval z tvrdení, ktoré sám predniesol. K tomuto scenáru by mohol dopomôcť aj fakt, že Mark Zuckerberg aktívne trénuje Jiu Jitsu a sám vyhral už niekoľko turnajov. Navyše je o 13 rokov mladší.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tesla Cybertruck ako nezmysel? Objednalo si ho 1,3 milióna ľudí a tržby môžu predstavovať až 80 miliárd dolárov!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -