E-mail používa pravdepodobne každý z vás. Priamo v iOS si môžete vybrať hneď niekoľko poskytovateľov služby. Pokiaľ ste v operačnom systéme nováčikom a omylom ste vymazali dôležitú správu, môže byť pre vás trochu komplikované vrátiť ju späť. Existuje ale jednoduché riešenie a my vám ho prinášame.

Komplikované riešenie vymazaných e-mailov v iOS 13?

Hoci sa Apple snaží urobiť všetko pre svojich používateľov v zmysle pravidla „Čo najjednoduchšie“, nie vždy sa to podarí. To, či je jednoduché alebo komplikované obnovenie e-mailu v defaultnej aplikácii iOS 13 už necháme na vás.

- Reklama -

Každopádne ak s tým máte problém, môžeme vás ale uistiť, že v tomto smere nie ste jediní. Do redakcie dostávame každý týždeň množstvo správ, ktoré nás s týmto prosia o pomoc. Dúfame teda, že vám s týmto pomôže náš krátky návod.

Je v podstate jedno, či využívate služby Google, iCloud, Yahoo, Outlook alebo niečo iné. Postup pri tomto návode je v zásade vždy rovnaký. Pokiaľ sa budete držať toho, čo je napísané nižšie, správu obnovíte za niekoľko sekúnd. Poďme na to

Návod: Ako obnoviť na iPhone vymazané e-maily?

  • Otvorte aplikáciu Mail a vyberte Schránky (ak tu nie automaticky nie ste)
  • Kliknite tu na kolónku Kôš (niektoré služby majú „Zmazané“, nepomýľte sa však tlačidlom „Odpad“).
  • Po otvorení schránky „Kôš“ kliknite hore vpravo na „Upraviť„.
  • Na samotnom spodku sa vám otvorí ponuka, v strede kliknite na „Presunúť“.
  • Teraz si vyberte schránku, kde chcete poštu vrátiť. V tej sa bude následne nachádzať (my odporúčame „prijaté“)
  • Hotovo…

Do pozornosti vám dávame ešte jednu dôležitú informáciu, ktorú by ste mali vedieť. Hodí sa vám najmä vtedy, keď chcete dávnejšie vymazaný e-mail obnoviť ale v koši ho už neviete nájsť. Je to preto, lebo v niektorých službách sa e-maily vymazávajú časom automaticky. Všade je to ale nastavené ináč.

Preto vám odporúčame vykonať túto obnovu ideálne bezprostredne potom ako si uvedomíte, že ste poštu vymazali. Radšej na nič nečakajte aby ste nemali komplikácie. Súhlasíte spolu snami, že toto mohlo Apple vyriešiť aj jednoduchšie? Napíšte nám do komentára…

Návod: Ako obnoviť na iPhone vymazané e-maily?
Návod: Ako obnoviť na iPhone vymazané e-maily?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.