Spoločnosť Apple priniesla v rámci nedávnych aktualizácií novú aplikáciu Denník (Journal) na svoje zariadenia. Vďaka šikovnej apke si môžete zo svojho iPhonu či iPadu vytvoriť osobný denníček, do ktorého je možné zapisovať svoje myšlienky, alebo zážitky a taktiež pridávať fotky či miesta a ďalšie položky.

Jablková spoločnosť teraz prichádza s novým videom, v rámci svojej série návodov, v ktorom vám ukáže, ako čo najefektívnejšie používať apku Denník. Je to predsa úplne jednoduché.

Okrem základných funkcií ako pridávať nové záznamy alebo fotografie, vám video ukáže aj to, ako si denník zamknúť tak, aby ste k nemu mali prístup iba vy a nikto iný. Bezpečnosť je v tomto prípade kľúčová, nakoľko tu budete zdieľať dosť osobný obsah.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Čo prináša aplikácia Denník?

  • Denník je nová apka, do ktorej si môžete zapisovať každodenné postrehy aj záznamy o významných životných udalostiach, čo vám umožní posilňovať v sebe vďačnosť a zlepšovať svoj pocit zo života.
  • Návrhy na písanie denníka vám pripomenú jednotlivé zážitky tým, že inteligentne zoskupia vaše vychádzky, fotky, tréningy a ďalšie podklady do okamihov, ktoré si môžete pridať do denníka.
  • Pomocou filtrov rýchlo nájdete záznamy so záložkami alebo prílohami, vďaka čomu sa môžete vrátiť ku kľúčovým životným okamihom a spätne sa nad nimi zamyslieť.
  • Plánované hlásenia vám pomôžu udržiavať pravidelný režim záznamov tým, že vám písanie do denníka pripomenú vo vami vybraných dňoch a časoch.
  • Možnosť zamknutia denníka pomocou Touch ID alebo Face ID.
  • Synchronizácia s iCloudom udržiava vaše záznamy v denníku na iCloude v bezpečnej zašifrovanej podobe.
Prečítajte si tiež  5 Apple produktov, ktoré v roku 2024 neuvidíme a bude to veľká škoda

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -