6Apple v roku 2024 vynechá niekoľko zásadných produktov 

Aj keď je pravda, že rok 2024 bude pre spoločnosť Apple veľmi produktívnym, nakoľko nám má predstaviť hneď zo začiatku celú sériu nových iPadov, stále sa tu nájdu produkty, ktoré firma uvedie na trh až o niečo neskôr, ako sa pôvodne očakávalo.

Rozhodli sme sa preto spojiť úniky a informácie, ktoré už máme a vytvoriť z nich zoznam piatich najočakávanejších zariadení, ktoré sme už možno v roku 2024 tak trochu očakávali, alebo by sa patrilo, aby ich Apple predstavil, no firma s nimi ešte radšej počká.

Dôvody ich odkladu sú rôzne a patrí sem napríklad komplikovaný vývoj, alebo výroba, ale aj stratégia technologického giganta z Cupertina, ktorá počíta s maximalizáciou predajov. Dobré načasovanie je totiž pri tejto firme kľúčové.

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí.

Samozrejme, v roku 2024 nám nebudú chýbať štandardné zariadenia, ako napríklad iPhone 16, nové počítače Mac, inteligentné hodinky Apple Watch či rôzne softvérové vylepšenia – uvedenie iOS 18 / iPadOS 18, nového macOS, ale aj watchOS 11.

Na druhej strane, sa ale s vysokou pravdepodobnosťou nedočkáme nasledujúcich produktov a nových generácií produktov, ktoré by si upgrade jednoznačne zaslúžili. Pokračujte na ďalšej strane →→→

Späť