Je úplne logické, že ak si kúpite počítač za 2 000 €, automaticky je vo vašom záujme, aby vám vydržal čo najdlhšie. Batéria v MacBooku by mala zvládnuť približne 1 000 nabíjacích cyklov, pričom jej kapacita by mala mať aspoň 80 % v porovnaní s úplne novým kusom. Ako sa však o ňu starať tak, aby vám vydržala čo najdlhšie?

Na túto otázku vám skúsi odpovedať známy český youtuber Ján Brezina vo svojom poslednom videu. Tí, ktorí neviete, Ján je sám dlhoročným fanúšikom spoločnosti Apple a túto platformu pravidelne využíva na svoju profesionálnu prácu (živí sa ako fotograf).

No a keďže celý ekosystém pozná veľmi dobre, jeho tipy ako pracovať s batériou na Macu sa hodia všetkým nováčikom, ale aj skúsenejším používateľom. Viac nájdete vo videu na konci článku.

Prečítajte si tiež  Dá sa používať nabíjačka z MacBooku na bezpečné rýchle nabíjanie iPhonu alebo iPadu? Tu je odpoveď

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -