MacBook Pro 16″ je momentálne asi najdiskutovanejšie Apple zariadenie. Ani sa tomu nečudujeme. Na jednej strane začína s cenou pomerne vysoko avšak na strane druhej ponúka absolútnu špičku po stránke HW. Dnes máme pre vás malý darček. Stiahnite si pozadia z MacBooku Pro 16″ v plnej kvalite

Stiahnite si pozadia z MacBooku Pro 16″ v plnej kvalite do svojho počítača.

Apple vie ako robiť marketing a fotografie svojich produktov. Snaží sa pri tom vždy čo najlepšie využiť potenciál kvalitných retina displejov. V prípade MacBooku Pro 16″ je to konkrétne ešte vylepšený displej ako na predošlých modeloch.

Presne preto sa tu rozhodla firma zakomponovať tak ako je to pri nových zariadeniach zvykom úplne nové tapety. Tieto tapety sú farebné, s veľkým kontrastom a predstavujú pravdepodobne lom svetla.

Pokiaľ sa vám zapáčili, nemusia ostať iba na novom MacBooku Pro. Dnes si ich môžete stiahnuť aj do svojho staršieho zariadenia. Je to už len na vás či si ich prispôsobíte pre 15″ MacBook alebo 13″ MacBook. Aj na starších Retina displejoch budú samozrejme vyzerať výborne. Nemôžu za to iba ich výrazné farby ale aj vysoké rozlíšenie.

Pokiaľ si chcete obrázky stiahnuť, jediné čo musíte je kliknúť na ne a po otvorení na ďalšej stránke súbor uložiť. Rozlíšenie je až 6016 x 6016, čo znamená, že súbory sú celkovo dosť veľké.

Pokiaľ chcete vedieť, prečo sú v tvare štvorca, odpoveď je pomerne jednoduchá. V Apple tak nejako rátajú s tým, že ľudia budú chcieť tieto pozadia použiť aj na iných modeloch.

Aby to teda mohli urobiť, musia dostať k dispozícii obrázky s univerzálnym pomerom strán, ktorý si následne môže ktokoľvek podľa svojich predstáv prispôsobiť na obrazovke. Pozadie si samozrejme môžete stiahnuť napríklad aj na iPhone či iPad. Špeciálne na novom modeli 11 Pro by mohli vyzerať vďaka Retina XDR displeju úchvatne. Oslovili vás?

Stiahnite kliknutím na obrázok – svetapple.sk
Stiahnite kliknutím na obrázok – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Návod: Ako v aplikácii Safari (iOS 15) nastaviť vlastné pozadie?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.