Spoločnosť Apple sa už niekoľko rokov zaoberá tým, aby jej mobilné zariadenia ponúkali kvalitné reproduktory, vďaka ktorým je možné počuť všetky zvuky vo videách, filmoch, alebo pri prehrávaní skladieb. A aj keď tieto reproduktory, ktoré máte v iPhone až dva, nehrajú príliš hlasno, v rámci bežného použitia to určite stačí.

Napriek tomu sa čas od času dostávame do situácie, kedy by sa hodilo, aby iPhone hral ešte o niečo hlasnejšie. Veľa ľudí o tom nevie, no existuje jednoduchý trik, pomocou ktorého sa to dá dosiahnuť. Ide o rýchle nastavenie, ktoré si zvládne aktivovať v priebehu niekoľkých sekúnd úplne každý.

Aby sme šli rovno k veci, otvorte si na svojom iPhone Nastavenia a prejdite do sekcie Hudba. Nájdite kategóriu Ekvalizér a po jej otvorení kliknite na položku Neskorá noc. Akonáhle si zvolíte toto nastavenie ekvalizéra, telefón začne prehrávať všetko ešte o trochu hlasnejšie.

Ekvalizér návod
Zdroj: SvetApple

Ak si to chcete porovnať, pustite si hudbu cez Apple Music (alebo inú streamovaciu platformu) a počas toho, ako sa prehráva zvuk aktivujte / deaktivujte režim Neskorá noc. Mali by ste počuť aspoň mierny rozdiel smerom k lepšiemu.

A ak sa vám zdá, že váš iPhone hrá stále potichu, kúpte si jednoduchý kompaktný reproduktor JBL GO 3, ktorý sa bežne predáva za 44,90 €, no po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať od cca 37 €.

Za tieto peniaze dostanete dostatočne silný reproduktor na bežné udalosti, ktorý rozozvučí celú miestnosť a ponúkne až 5 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie. Navyše spĺňa normu IP67, vďaka čomu odolá vode aj prachu, takže mu neublíži dážď či špliechanec z bazéna.

Dajte nám vedieť do komentára, či vám tento návod aspoň trochu pomohol.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  5 skrytých funkcii iOS 13, ktoré pravdepodobne nepoznáte.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -