iPad je najpredávanejší tablet na svete, no nebudeme si klamať, že je aj poriadne drahý. Presne preto sa tu otvára priestor pre konkurenčných výrobcov, ktorí vedia zákazníkom častokrát ponúknuť viac za oveľa menej peňazí. Pekným príkladom je Xiaomi Pad 6S Pro so 6,3 mm telom, ktorý teraz na Slovensku kúpite za veľmi výhodnú cenu.

Tablet disponuje veľkým 12,4″ displejom s 3K rozlíšením (2032 x 3048 pixelov), jasom 900 nitov a ochranou Gorilla Glass 5. Podporuje až 144 Hz frekvenciu, čo vám nedá ani posledný iPad Pro a nerobí mu problém ani HDR obsah či Dolby Vision. Z hľadiska výkonu sa Xiaomi Pad 6S Pro spolieha na procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 s taktom na 2,3 GHz. Ide o špičkový čip, ktorý je dostupný len v najlepších Android zariadeniach.

Zatiaľ čo 13″ iPad Pro štartuje za hranicou 1 500 € a 13″ iPad Air za hranicou 900 €, Xiaomi Pad 6S Pro ich prekonáva, nakoľko ho štandardne kúpite len za 599 € a po kliknutí na tento odkaz dokonca za 554 €. Pri jeho rozmeroch, kvalite displeja, procesore a ďalších technológiách ide skutočne o cenu, za ktorú sa veľmi oplatí.

Xiaomi Pad 6S Pro
Zdroj: YouTube / TechNick (snímka obrazovky)

Xiaomi Pad 6S Pro má až 256 GB úložisko a 8 GB RAM. Disponuje tiež zadným 50 Mpx (f/1,8) fotoaparátom a predným 32 Mpx (f/2,2) fotoaparátom. Poteší tiež 6 reproduktorov a kvalitné mikrofóny. Okrem toho je v ňom až 10 000 mAh batéria s podporou 120 W rýchleho nabíjania a dlhou výdržou, ktorá dosahuje pri práci 7 – 8 hodín. Ku tomuto tabletu si tiež môžete prikúpiť šikovný stylus Xiaomi Focus či klávesnicu s TrackPadom, vďaka čomu z neho urobíte alternatívny notebook.

Ak sa vám teda toto zariadenie páči a chcete niečo na každodennú prácu s extrémne kvalitným displejom, výkonným procesorom a solídnym hliníkovým spracovaním, Xiaomi Pad 6S Pro je pre vás ako stvorený. Tablet kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 554 €. Je to veľmi výhodná ponuka, ktorú by bola škoda nevyužiť.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPad mini je teraz v mega zľave. Tento tablet je malý a poriadne výkonný zázrak
Môže ťa zaujímať
- Reklama -