Pokiaľ máte radi šport a chcete monitorovať svoje výkony cez inteligentný náramok, dnes vám ukážeme zariadenie, ktoré vás možno zaujme. Huawei Band 8 má perfektnú technologickú výbavu, elegantný dizajn a čo je najdôležitejšie, teraz ho viete získať za veľmi výhodnú cenu.

Toto zariadenie má 1,47″ AMOLED displej s funkciou Always-on o vysokým rozlíšením až na úrovni 368 x 194 pixelov. Okrem rôznych dát o cvičení si tu môžete zobraziť až 10 000 ciferníkov. Náramok má aj dôležité snímače, medzi ktorými nechýba meranie srdcového tepu ani oxymeter. Huawei Band 8 tiež dokáže sledovať dĺžku, kvalitu a jednotlivé fázy vášho spánku

Toto všetko môžete mať za extrémne nízku cenu. Huawei Band 8 je už sám o sebe veľmi lacný, no po kliknutí na tento odkaz ho viete získať už za 49 €. Za takúto cenu má veľa ľudí mesačnú permanentku do fitness centra. Kúpiť si k nej aj inteligentný náramok sa určite oplatí.

Huawei Band 8
Zdroj: Huawei

V tomto prípade získate až 100 tréningových režimov, medzi ktorými nechýba cyklistka, beh či dokonca plávanie. Bazén náramku Huawei Band 8 neublíži, pretože je odolný voči vode v rámci normy 50 M (5 ATM). Zariadenie vám tiež dokáže monitorovať úroveň stresu a ponúkne efektívne dychové cvičenia. Veľká výhoda sa skrýva aj v nízkej váhe, ktorá dosahuje iba 14 gramov a extrémnej výdrži batérie. Na jedno nabitie zvládne 5 – 9 dní v závislosti od spôsobu používania.

V neposlednom rade treba spomenúť, že Huawei Band 8 si viete spárovať, ako s iOS, tak aj s Android zariadením. Ak vás teda toto šikovné zariadenie zaujalo, po kliknutí na tento odkaz ho môžete maž za 49 €. Ide o ponuku, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť. Rozhodnutie, ale nechávame na vás. 

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 950 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Kúpte si Apple Watch Ultra. Konečne sú skladom za super cenu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -