Apple pred pár dňami predstavilo MacBook Pro 16″. Okrem väčšieho displeja sa tu nachádzali aj iné technológie, ktoré nás úprimne veľmi potešili. Jednou z nich bolo aj písanie. 13″ MacBook Pro sa tiež dočká staro-novej klávesnice z MacBooku Pro 16″. Kedy bude zariadenie predstavené?

13″ MacBook Pro sa tiež dočká staro-novej klávesnice z MacBooku Pro 16″.

Najnovšie informácie sú pomerne dôveryhodné. Pochádzajú zo zdrojov blízkych DigiTimes. Portál tvrdí, že nie len MacBook Pro 16″ ostane pri staro-novom systéme klávesnice. Podľa informácii, ktoré boli zverejnené príde táto technológia aj na menšieho brata, MacBook Pro 13″. Nebude to však hneď.

Podľa doterajších správ očakávame, že sa tento počítač ukáže až v roku 2020. Presnejšie potom v polke roka na konferencii WWDC 2020.

O výrobu tohto komponentu by sa mala postarať spoločnosť Wistron a Global Lighting Technologies. Tá podľa zdrojov už dostala všetky potrebné podklady k výrobe. Konkrétne by sa nová klávesnica mala začať produkovať niekedy po Q2 2020.

13" MacBook Pro sa tiež dočká staro-novej klávesnice z MacBooku Pro 16".
Klávesnica bude takáto – svetapple.sk

Je to teda dôkaz o tom, že nový motýlí systém nebol až tak populárny a spoľahlivý ako starý systém nožnicovej klávesnice. Práve tá bola súčasťou starších počítačov a práve tu nájdeme aj v najnovšom MacBooku Pro 16″. Navyše ju Apple ešte vylepšilo.

O novom MacBooku Pro 13″ zatiaľ informácie nemáme, môže sa ale mierne pozmeniť jeho dizajn.

Okrem toho, že sa sem vráti stará klávesnica zatiaľ žiadne konkrétne informácie ohľadom budúceho MacBooku Pro 13″ nemáme. Špekuluje sa ale nad tým, že pôjde v šľapajách svojho väčšieho brata.

Očakávať preto môžeme jednak mierne pozmenené tvary ako aj uhlopriečku displeja. Tá by mohla po novom narásť približne na 14″ alebo potom Apple zmenší široké okraje po stranách. Ráta sa tiež samozrejme s kvalitnejším audio-systémom, hardvérovou klávesou ESC a podobnými „drobnosťami“.

MacBook Pro 13″ patrí momentálne medzi najpopulárnejšie počítače spoločnosti Apple. My sa ani nečudujeme. Jeho inovácia preto bude v blízkych mesiacoch doslova nutná. Je tu niekto, kto by uvítal staro-nový systém klávesnice? Napíšte nám do komentárov!

13" MacBook Pro sa tiež dočká staro-novej klávesnice z MacBooku Pro 16".
13″ MacBook Pro 2019 – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Pôvodný iPhone v originálnom balení sa vydražil za neuveriteľnú cenu. Padnete z nej na zadok
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here