Vlastniť kvalitný inteligentný televízor dnes môže byť otázka niekoľkých stoviek eur. Slováci majú k dispozícii ponuky, ktoré by bola obrovská škoda odmietnuť. Jednou z nich je aj zariadenie od spoločnosti Hisense, ktoré sa spolieha na technológiu QLED a ponúka až 127 centimetrovú uhlopriečku. Po zľave ho kúpite extrémne lacno.

Televízor, o ktorom je dnes reč podporuje vysoké 4K rozlíšenie a vďaka QLED dokáže sprostredkovávať jasné a sýte farby. Vďaka veľkej 50″ uhlopriečke si naplno užijete svoje obľúbené filmy a seriály, no rovnako vám neuniknú napríklad ani večerné televízne noviny. Samozrejmosťou je vstavaný operačný systém, do ktorého si viete nahrať aplikácie ako Netflix, Disney+, Voyo a ďalšie.

Čo sa týka ceny za tento televízor, tak tá sa momentálne nachádza na neuveriteľne nízkej úrovni. Pôvodne sa Hisense 50E7HQ predával za 540 €, no keďže ide o model predstavený v minulom roku, dnes jeho cena klesla na minimum. Po kliknutí na tento odkaz ho viete získať od 330 €, čo je vzhľadom na dostupnú technológiu až neuveriteľne málo. Ušetríte približne 200 €.

Slušný zvuk aj obraz za mimoriadne rozumnú cenu 

Hisense tv
Zdroj: Hisense

Televízor sa spolieha aj na hlasové ovládanie, dokáže sa spárovať s mobilným zariadením a ponúka príjemný zvuk vďaka zabudovaným 16 W reproduktorom. Tie podporujú aj DTS Virtual:X™ a teda virtuálny priestorový zvuk.

Rovnako si môžete užívať HDR formát Dolby Vision či špeciálny športový režim, ktorý dokáže detegovať športové stretnutia a optimalizovať pre vás obraz aj zvuk.

V tejto súvislosti sa hodí spomenúť aj prítomnosť herného režimu, či podporu pre Bluetooth alebo Wi-Fi. Intuitívny operačný systém sa na záver hrdí extrémne rýchlym spustením, len za 1,7 sekundy. To nedokážu ani iní, oveľa drahší konkurenti.

Hisense tv
Zdroj: Hisense

Ak vás teda tento dobre vybavený QLED televízor od Hisense zaujal, nezmeškajte príležitosť a kúpte si ho po kliknutí na tento odkaz za najlepšie ceny na Slovensku. Načo míňať stovky eur na predražené produkty, keď vám môže stačiť aj relatívne lacné a dostupné riešenia?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods Max sú v zľave. Poznáme aj lacnejšiu a možno ešte lepšiu alternatívu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -