Zľava 10% vďaka svetapple.sk

Ešte predtým ako začneme, dovoľte nás upozorniť na zľavový kupón „SVETAPPLE10„, ktorý je platný do 21.12.2020. Stačí ho zadať pri objednávke tovaru a automaticky naň dostanete 10% zľavu.

Innocent Steve Jobs Max

Vizionár Steve Jobs bol osobnosťou, ktorá do dnešného dňa inšpiruje milióny ľudí po celom svete. Hoci už nie je medzi nami, pripomenúť sa dá formou 18cm figúrky vyrobenej z kvalitného materiálu.

Položiť si ju môžete napríklad na stôl, na poličku alebo kdekoľvek do interiéru. V balení sa nachádzajú aj ikonické okuliare a ako podstavec slúži biele nahryznuté jablko, symbolizujúce spoločnosť Apple.

Cena: 29,99€

Innocent Steve Jobs mini 

Pokiaľ sa vám zdala 18cm vysoká figúrka príliš rozmerná, na výber je aj drobná verzia s výškou 6,5cm. Opäť je vyrobená z kvalitného materiálu a v balení počítajte s ikonickými okuliarmi či priehľadným podstavcom. Pri výrobe postavičky sa dbalo na presné vykreslenie čŕt tváre. Aj preto v nej okamžite spoznáte Steva Jobsa.

Cena: 19,99€

Innocent Apple Pin

Pokiaľ hľadáte jednoduchú a nenápadnú drobnosť, Innocent Apple Pin je to pravé orechové. Dvojcentimetrový odznak na oblečenie je spracovaný veľmi elegantne a určite sa hodí každému Apple fanúšikovi.

Cena: 4,99€

Innocent Apple Keychain 

Klasické kľúčenky sú stále v móde. Príjemným potešením pod vianočným stromčekom môže byť aj Innocent Apple Keychain v tvare legendárneho nahryznutého jablka. Produkt je vyrobený z kvalitného a trvácneho materiálu a ponúka lesklú striebornú farbu. Samozrejmosťou je aj krátka retiazka a koliesko pre pripnutie na kľúče.

Cena: 4,99€

Innocent iSocks Apple Retro 8bit

Neodmysliteľnou súčasťou Vianoc sú ponožky. Tie od spoločnosti Innocent nesú názov „Apple Retro 8bit“ a ponúkajú vzor inšpirovaný pôvodným farebným logom technologického giganta.

K dispozícii sú v troch farbách a dvoch verziách šitia. Pokiaľ nechcete kúpiť iba pár, môžete si vybrať výhodný set 3 kusov. S týmto darčekom stavíte na istotu.

Materiál:

  • 80% kvalitná česaná bavlna, ktorá pomáha nohe lepšie dýchať a zabraňuje poteniu
  • 18% polyamid
  • 2% elastanu, aby ponožka držala pohodlne na nohe

Veľkosť: 37-41, 42-46
Materiál: bavlna zmes, elastan, PAD (polyamid)
Spôsob výroby: strojové šitie

Cena: 7,99€

Na záver spomenieme, že Innocent Store spustil vianočného nákupného poradcu, cez ktorého vybavíte darčeky pre každého Apple fanúšikaPri nákupe nad 39€ dostávate poštovné zadarmo a na Facebooku sa môžete zapojiť do vianočnej súťaže o iPhone 12, AirPods Pro či 100€ poukážku na nákup v internetovom obchode.

Prečítajte si tiež  Apple práve predstavilo novú Apple TV 4K. Má extrémne výkonný čip a zaujímavú zmenu pri základnej verzii
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJinnocentstore
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.