Len nedávno sme vám priniesli výber 5 najlepších filmov na Netflixe, ktoré si môžete pozrieť s českým dabingom. Dnes pokračujeme II. časťou 5 najlepších filmov na Netflixe, ktoré si môžete pozrieť s českým dabingom. Ešte predtým, ako sa do toho pustíte, upozorňujeme, že sa nejedná o rebríček a poradie je čisto náhodné. Poďme na to.

Stávka na neistotu (The Big Short)

Rok: 2015

- Reklama -

Žáner: Dráma / Životopisný / Komédia

Dej filmu rozpráva príbeh štvorice outsiderov, ktorí premenili všetkých vlkov z Wall Street na obetné barančeky. Títo štyria boli jediní, kto si spočítal, že svetová ekonomika nemôže rásť donekonečna. Všetko stavili na jednu kartu, zrazili banky na kolená a nepekne sa na tom nabalili.

Hrajú: Christian Bale, Steve Carell, Ryan Gosling

Vražda na jachte (Murder Mystery) 

Rok: 2019

Žáner: Komédia / Thriller / Dráma / Akčný / Romantický

Nick a Audrey sú priemerní newyorskí manželia, ktorí čoskoro oslávia 15. výročie svadby. Vyberú sa na romantický výlet do Európy, kde sa nečakane stanú hlavnými podozrivými z vraždy. Neostáva im nič iné, ako túto záhadnú vraždu rozlúštiť. 

Hrajú: Jennifer Aniston, Adam Sandler, Luke Evans

Zmrtvýchvstanie (The Revenant)

Rok: 2015

Žáner: Dobrodružný / Thriller / Dráma / Western

Skúsený lovec Hugh Glass je spolu so svojim synom na výprave s lovcami kožušín. Uprostred hlbokých lesov čelia divokým zvieratám, nečakaným útokom indiánskych kmeňov a nástrahám nezmapovanej krajiny. Film sa odohráva v roku 1823 v Južnej Dakote.

Hrajú: Leonardo DiCaprio, Tom Hardy, Domhnall Gleeson

Kráľ (The King)

Rok: 2019

Žáner: Dráma / Historický / Romantický / Vojnový / Životopisný

Henry, princ z Walesu, je najstarší syn anglického kráľa Henricha IV. a právoplatným nástupcom na anglický trón. Henry však nemá o trón ani len najmenší záujem a celé dni sa iba fláka. Po smrti svojho otca nemá na výber a musí zvládať zdedenú vojnu, vládnutie krajine a celkový chaos.

Hrajú: Timothée Chalamet, Joel Edgerton, Robert Pattinson

Som sexy (I Feel Pretty)

Rok: 2018

Žáner: Romantický / Komédia

Renee trpí nízkym sebavedomím, ktorého pôvod je zakotvený v jej ľahkej nadváhe. Všetko sa však zmení vo chvíli, keď sa vo fitku pri páde z rotopedu udrie do hlavy. Po prebudení zisťuje, že sa z nej stala neodolateľne sexy žena s proporciami super-modelky. Jej nové sebavedomie jej umožňuje žiť svoj život na 100%. Ako to dopadne, keď si uvedomí, že jej vzhľad sa nikdy nezmenil?

Hrajú: Amy Schumer, Michelle Williams, Emily Ratajkowski

- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here