Zatiaľ čo televízory vybavené technológiou OLED v poslednej dobe skôr zdražovali, pokiaľ si vyberiete technológiu Mini-LED, môžete pomerne výrazne ušetriť. Obľúbený televízor Hisense 65U6KQ so 65″ uhlopriečkou (165 cm) a vysokým 4K rozlíšením sa dá teraz kúpiť za extrémne výhodnú cenu. Na jeho nákupe ušetríte stovky eur a ponúkne vám vynikajúci obraz.

Hisense 65U6KQ bol uvedený na trh pred necelým rokom a v tom čase sa predával za 1049 €. Ako, ale išiel čas, jeho cena postupne klesala až na dnešnú úroveň, kedy ho viete v zľave kúpiť po kliknutí na tento odkaz len za 569 €, vďaka čomu ušetríte takmer polovicu. Za podobné peniaze sa dnes predávajú priemerné 65″ LCD televízory a nie Mini-LED obrazovky, ktoré ponúkajú vysokú kvalitu obrazu.

Pre tých čo nevedia, Mini-LED televízor má za svojim panelom drobné diódy, ktoré sú až 50x menšie, ako klasické LED diódy. Vďaka tomu dokáže v reálnom čase regulovať podsvietenie a tým pádom poskytnúť vysokú kvalitu obrazu s dokonalými detailmi aj v tmavých scénach. Mini-LED sa vyznačuje vysokými kontrastnými pomermi, vďaka čomu sa dočkáte hlbokej čiernej farby.

Hisense tv
Jeden z najlacnejších 65″ Mini-LED televízorov na trhu od Hisense (Foto: Hisense)

Tento konkrétny model má tiež rôzne užitočné technológie, ako Dolby Atmos či DTS Virtual X pre špičkový zvuk či 4K Upscaling, vďaka ktorému dokáže ponúknuť vysokú kvalitu zobrazenia aj pri nižšej kvalite prehrávaného videa. Nechýba ani špeciálny herný mód a športový režim a samozrejmosťou je inteligentný operačný systém VIDAA, vďaka ktorému si do svojho televízora nainštalujete apky ako YouTube, Spotify, Voyo, Netlfix, Amazon Prime atď…

Ak sa vám teda tento televízor zapáčil, radšej sa s nákupom poponáhľajte, nakoľko nevieme garantovať, dokedy bude dostupný za takto výhodnú cenu. Každopádne, ale platí, že momentálne ide o jeden z najdostupnejších Mini-LED TV na trhu a dokáže vám ponúknuť veľa zábavy za relatívne málo peňazí. Pokiaľ teda máte záujem, po kliknutí na tento odkaz kúpite Hisense 65U6KQ len za 569 €. Je to investícia, ktorá sa určite oplatí.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  HomePod mini kúpite vo výhodnej zľave. Reproduktor má aj teplomer či vlhkomer
Môže ťa zaujímať
- Reklama -