Hoci na to možno kvôli svojim rozmerom nevyzerá, HomePod mini je skvelý spoločník do každej domácnosti či izby. Napriek tomu, že je skutočne „mini“ dokáže ponúknuť veľmi kvalitné prehrávanie skladieb a obsahuje aj Siri, ktorá je neustále k vašim službám. Toto všetko samozrejme za výhodnú cenu

Celé to má ale jeden drobný háčik. HomePod mini sa na Slovensko z oficiálnej distribúcie nedováža, takže ho nenájdete u mnohých prémiových predajcov. My sme však narazili na e-shop, ktorá ho má skladom a čo je ešte lepšie, zariadenie vám poskytne vo vynikajúcej zľave. Ušetríte vďaka tomu zopár eur a svojmu blízkemu zabezpečíte krásne Vianoce.

Zariadenie sa na našom trhu predáva od cca 119 € až do 129 €. Pokiaľ by vám nevadilo, že budete vlastniť SWAP – zariadenie vymenené výrobcom, stáť vás môže iba 95,6 €.

Ak však chcete úplne nový výrobok v originálnej krabici, pripravte si aspoň 103,9 €. Ide o populárnu bielu farbou, s ktorej výberom nič nepokazíte. A ak by sa zariadenie za túto cenu vypredalo, nakúpiť ho môžete aj na SmartShope, kde vás bude stáť len 104,99 €. HomePod mini dnes kúpite za najlepšiu cenu na Slovensku u týchto predajcov.

Do pozornosti tiež dávame, že HomePod mini je k dispozícii vo viacerých farebných prevedeniach, pričom tie sa mierne líšia cenou (rozdiely na úrovni 5 až 10 €). Inteligentný reproduktor má tiež dotykovú plochu na manuálne ovládanie hlasitosti a možnosť spárovania dvoch kusov do jedného prehrávania. Získate tak perfektný zvukový zážitok a zaplatíte len niečo vyše 200 €.

Rovnako tak si svoje HomePody môžete prepojiť s Apple TV 4K, ktorú kúpite najlacnejšie tu, vďaka čomu získate kvalitné prehrávanie zvukov, dialógov a hudby pri sledovaní filmov alebo seriálov. Ide o jednoduché riešenie, ktoré zvládne nastaviť úplne každý.

Našu recenziu naHomePod mini nájdete tu.

HomePod mini
Zdroj: SvetApple

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Apple nemôže v EÚ obmedzovať rýchlosti USB-C pri iPhone. Firma by tým porušila zákon
Môže ťa zaujímať
- Reklama -