Aj keď je Adidas známy skôr ako výrobca kvalitnej športovej obuvi či oblečenia, možno vás prekvapí, že nedávno vstúpil aj do technologického priemyslu. Táto firma predstavila vlastné bezdrôtové slúchadlá Adidas Z.N.E. 01 ANC, ktoré majú perfektnú výbavu. Teraz ich môžete kúpiť v zľave za extrémne výhodnú cenu. Pozrite sa na to, čo všetko ponúkajú.

Adidas Z.N.E. 01 ANC majú ergonomický dizajn zakončený silikónovými štupľami. Slúchadlá vďaka tomu veľmi dobre držia v ušiach a nevypadávajú ani pri behaní, vo fitku, alebo pri náročnejšej práci. Okrem toho, že zákazníkom ponúkajú kvalitné prehrávanie skladieb, ich súčasťou je aj aktívne potláčanie okolitých zvukov (ANC). Vďaka tomu budete mať pri používaní slúchadiel maximálny pokoj a užijete si svoje obľúbené skladby na tej najvyššej úrovni.

No a cena? Adidas Z.N.E. 01 ANC sa v čase uvedenia na trh predávali až za 189 €, čím sa snažili konkurovať AirPods Pro. Dnes je, ale situácia iná a po kliknutí na tento odkaz kúpite slúchadlá len za 57 €. Ide o vysoké cenové zvýhodnenie, ktoré pravdepodobne súvisí s dopredajom skladových zásob. Aj preto by bola takúto ponuku veľká škoda nevyužiť.

Adidas Z.N.E. 01 ANC
Zdroj: Adidas

Adidas Z.N.E. 01 ANC vynikajú aj v oblasti výdrže batérie. Ak si zapnete ANC, fungovať vám budú až 6 hodín na jedno nabitie. Pokiaľ funkciu vypnete, dostanete sa dokonca na 8 hodín. Pokiaľ vezmeme do úvahy aj nabíjacie puzdro, to vám poskytne dosť energie na 20, respektíve 26 hodín počúvania. Vďaka tomu sú Adidas Z.N.E. 01 ANC skvelé napríklad aj na cesty. Navyše cez 2 kvalitné mikrofóny si cez ne môžete aj zavolať.

Samotné slúchadlá sú tiež odolné voči vode v rámci normy IPX5 a ich puzdro v rámci normy IPX4. Vďaka tomu im neublíži pot, ani dážď. Okrem iného Adidas Z.N.E. 01 ANC tiež disponujú vlastnou mobilnou apkou pre iOS aj Android, kde si viete nastaviť rôzne funkcie. Pokiaľ vás teda slúchadlá oslovili a chcete kvalitný produkt za málo peňazí, Adidas Z.N.E. 01 ANC kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 57 €. Toto by bola veľká škoda nevyužiť!

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Cena za výmenu zadného skleneného tela iPhonu 8 môže byť až $350. iPhone X bude na tom ešte horšie!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -