Nie je tajomstvom, že po tom, čo prišli na trh AirPods 3 od spoločnosti Apple, zažil výrobca s týmto zariadením predajné fiasko. Inovované bezdrôtové slúchadlá boli totiž výrazne drahšie ako AirPods 2 a zároveň nie o toľko lacnejšie, než špičkové AirPods Pro. Keďže sa však predávajú už nejaký ten piatok, ich cena konečne zletela na rozumnú úroveň. Najlacnejšie ponuky na ich nákup nájdete po kliknutí na tento odkaz. Čo vám ponúknu?

Začnime v prvom rade prepracovaným dizajnom, ktorý sa pomerne výrazne líši od prvých a druhých AirPods. Apple vytvorilo ergonomickejší tvar, ktorý by vám mal pohodlnejšie zapasovať do ucha a zároveň použilo kratšie stopky (nožičky), vďaka čomu pôsobia AirPods 3 o čosi modernejšie. A keďže cenový rozdiel oproti staršiemu modelu z roku 2019 sa pohybuje len na úrovni cca 30 €, určite vám odporúčame skôr nákup tretej generácie. Tá sa bežne predáva za 199 € no v rámci najlacnejších ponúk na Slovensku, ktoré nájdete tu, ju zoženiete od cca 165 €. Čerešničkou na torte je, že ide o model s MagSafe nabíjacím púzdrom. Nabijete ho teda aj bezdrôtovo.

- Reklama -

AirPods 3 podporujú Bluetooth 5.0 a taktiež priestorový zvuk, vďaka čomu sa môžete tešiť na jedinečný hudobný zážitok. Zariadenie tiež dokáže automaticky dolaďovať kvalitu prehrávania na základe tvaru ucha a jeho súčasťou je aj špeciálny zosilňovač či dynamický menič. Apple použilo pri dizajne aj sofistikovanú sieťovinu, ktorá dokáže tlmiť zvuk vetra pri handsfree hovoroch.

Airpods 3 generácie v nabíjacom púzdre položené na modrom iPhone 13 od spoločnosti Apple
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Pokiaľ budete využívať svoje AirPods 3 na FaceTíme, váš hlas budú prenášať v HD kvalite pri podpore kodeku AAC-ELD. Bezdrôtové slúchadlá od Apple majú aj vstavaný tlakový snímač pre dotykové ovládanie, odolnosť voči vode a potu vďaka certifikácii IPX4 a výdrž batérie na jedno nabitie až na úrovni 6 hodín. Z plne nabitého nabíjacieho puzdra môžete potom doplniť energiu svojim slúchadlám až štyrikrát (24 hodín prehrávania).

Nakoniec tiež ešte spomenieme, že AirPods 3 podporujú tak ako mnohé iné Apple zariadenia aj službu Nájsť. Ak ich teda náhodou stratíte, existuje vysoká šanca, že sa vám ich podarí cez iPhone vyhľadať.

AirPods Pro ako trochu drahšou no oveľa lepšou alternatívou

AirPods Pro ponuka akcia
Zdroj: Unsplash / David Levêque / Auguras Pipiras (úprava redakcie).

Na záver ešte jedna drobná alternatíva pre tých, ktorí sú skutočne nároční no za bezdrôtové slúchadlá nechcú dávať extra veľa peňazí. Ak si totiž zaobstaráte staršie AirPods Pro prvej generácie, dostanete aj funkciu ANC, transparentný režim či silikónové štuple. Tento model má už nástupcu no prvá generácia je skoro rovnako dobrá.

Zatiaľ čo v čase uvedenia na trh si za ňu predajcovia pýtali 279 €, dnes jej cena klesla v rámci najvýhodnejších ponúk na Slovensku len na 200 €, čo si môžete overiť po kliknutí na tento odkaz. Oproti AirPods 3 ide o príplatok na úrovni len 35 €.

Dostanete však neporovnateľne lepšie slúchadlá, ktoré vám vydržia roky. Rozhodnutie ale samozrejme nechávame na vás.

Kúpite si kvalitné ochranné púzdro na AirPods od Loopi

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Pokiaľ si kúpite bezdrôtové slúchadlá AirPods od spoločnosti Apple, nezabudnite si ku ním zaobstarať aj kvalitné príslušenstvo z e-shopu Loopi.sk. Nájdete tu farebné silikónové puzdra s oceľovou skobou a pútkom len za 9,99 €, pričom platbu môžete uskutočniť aj cez Apple Pay.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -