Apple vyrába tie najpredávanejšie bezdrôtové slúchadlá na svete. Tieto zariadenia za svoj neuveriteľný úspech vďačia najmä špičkovým vlastnostiam, kvalitnému zvuku a vysokej odolnosti. Slúžiť vám vydržia niekoľko dlhých rokov. Ak ste nikdy predtým nevlastnili AirPods, teraz si ich dokážete zaobstarať v zľave za veľmi výhodnú cenu. Toto zariadenie sa dokonalo zladí s vašim iPhonom, iPadom, Macom či Apple Watch.

AirPods od spoločnosti Apple ponúkajú kvalitné prehrávanie skladieb, alebo akéhokoľvek iného obsahu a takisto majú dizajn, ktorý je navrhnutý so zreteľom na maximálny komfort. Ani po dlhšom nosení vás nebudú slúchadlá tlačiť v ušiach. Skvelou funkciou je tiež automatická detekcia uší, vďaka ktorej sa vaše prehrávanie automaticky spustí / pozastaví podľa toho, či máte AirPods nasadené v ušiach, alebo nie. Slúchadlá tiež podporujú režim jedného slúchadlá. Môžete ho takto používať napríklad ako handsfree, nakoľko má kvalitné mikrofóny.

Čo sa týka ceny, tak tá je pri AirPods už štandardne veľmi vysoká. Slúchadlá sa bežne predávajú za 159 €, avšak vy ich môžete získať v zľave oveľa výhodnejšie. Po kliknutí na tento odkaz sú dostupné za 105,36 € s DPH. Upozorňujeme, ale, že ide o akciu, ktorá môže byť časovo / skladovo obmedzená. Ak si teda chcete skúsiť AirPods, teraz sa to oplatí.

AirPods 2 sú v zľave
Zdroj: Unsplash / Khoa Nguyen / Daniel Korpai (úprava redakcie)

Veľkou výhodou týchto slúchadiel je aj fakt, že podporujú priestorový zvuk. AirPods po celý čas sledujú pohyby vašej hlavy a na základe toho prispôsobujú prehrávaný obsah. Vďaka tomu budete mať pri sledovaní podporovaných filmov pocit, ako by ste sa nachádzali v stredobode diania. Samozrejmosťou je aj dobrá výdrž batérie. AirPods bez krabičky vydržia cca 5 hodín na jedno nabitie a spolu s ňou dokopy až 24 hodín na jedno nabitie.

Aby toho nebolo málo, slúchadlá podporujú v rámci Apple ekosystému aj funkciu rýchleho párovania cez pop-up okno a automatického pripájania na Bluetooth. Tento proces je tak komfortný, že si stojí za to priplatiť. Vieme to z vlastnej skúsenosti. Ak sa vám teda AirPods zapáčili, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 105,36 € s DPH. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorú by bola škoda nevyužiť, no rozhodnutie nechávame na vás.

Na záver ešte doplníme, že ak si budete chcieť pre svoje AirPods kúpiť kvalitné silikónové puzdro, na Loopi.sk ho nájdete za fantastickú cenu.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Marcové predstavovanie produktov v podaní Apple sa presúva na apríl
Môže ťa zaujímať
- Reklama -