Spoločnosť Apple je najväčším výrobcom bezdrôtových slúchadiel na svete. Obrovskou výhodou AirPods je najmä to, ako intuitívne sa používajú a aký majú kvalitný zvuk. Pokiaľ si to chcete vyskúšať na vlastnej koži, môžete. AirPods kúpite za veľmi výhodnú cenu. Investícia do nich sa jednoznačne oplatí.

Zariadenie má dizajn navrhnutý tak, aby sa vám komfortne nosilo a netlačilo vás ani po dlhšej dobe v ušiach. Taktiež má kvalitný zvuk a veľmi jednoducho sa používa. Vďaka detekcii ucha dokáže automaticky zastaviť / spustiť prehrávanie, podľa toho, ako ho používate a skvelé je tiež to, ako dobre si rozumie s každým ďalším Apple produktom. AirPods stačí na začiatku iba priblížiť ku iPhonu či iPad, spárujete ich cez vyskakovacie okno a potom už všetko prebieha úplne automaticky.

Čo sa potom týka ceny, tak tá je v štandarde relatívne vysoká. Základné AirPods sa predávajú až za 159 € s DPH, no ak ich chcete lacnejšie, teraz máte super šancu na ich nákup. Po kliknutí na tento odkaz ich kúpite za 106 € s DPH, vďaka čomu slušne ušetríte. A to by bola veľká škoda nevyužiť.

AirPods 2
Zdroj: Unsplash / Hostaphoto / Tarun Savvy (úprava redakcie)

Vynikajúcou vlastnosťou AirPods je aj to, že majú kvalitný mikrofón. Vďaka tomu ich môžete používať na telefonovanie a keďže vedia pracovať aj samostatne (jedno slúchadlo v uchu), mnoho ľudí ich využíva ako alternatívu za Handsfree. AirPods totiž ponúkajú až 24 hodinovú výdrž na jedno nabitie (s puzdrom), pričom samotné slúchadlá zvládnu fungovať 5 hodín. Nabíjanie prebieha veľmi rýchlo.

Pomyselnou čerešničkou na torte je potom funkcia priestorového zvuku. Tu si zamilujete nielen pri počúvaní hudby, napríklad cez Apple Music, ale aj pri sledovaní podporovaných filmov, seriálov či videí. Ak si teda chcete vyskúšať AirPods, po kliknutí na tento odkaz ich môžete mať za 106 € s DPH. Ide o ponuku, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť.

Na záver ešte doplníme, že ak si budete chcieť pre svoje AirPods kúpiť kvalitné silikónové puzdro, na Loopi.sk ho nájdete za fantastickú cenu.

Loopi AirPods Pro silicone case
Zdroj: Loopi

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Alza naskladnila PlayStation 5. Spolu s dvoma hrami ho získate za najlepšiu cenu na Slovensku
Môže ťa zaujímať
- Reklama -